Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Створено: 2021-10-01 07:24:29Оновлено: 2021-10-01 07:54:38

   ФотоДругий місяць осені розпочинається з особливого свята, яке відзначається в усьому світі – Міжнародного Дня людей похилого віку, а в Україні це свято співпало з Днем ветерана. Два схожі між собою свята, які уособлюють в собі мудрість прожитих років, незламність духу, силу та витримку, адже нинішнє покоління людей поважного віку пережило лихоліття війни, післявоєнну відбудову, підняття економіки вже незалежної України. Можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя.

   З нагоди відзначення цих свят в територіальних  центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського, Заводського та Південного районів міста відбулися урочистості.

   В районах міста працівники територіальних центрів  привітали зі святом усіх пенсіонерів та підготували яскраву святкову програму.  Концерт організовано за участю художнього самодіяльного ансамблю пенсіонерів «Берегиня», творчого колективу «Джерело», «Журавка». Запрошені гості вокальний колектив «Калина», ансамбль «Славута», вокалісти Зеленська Надія, Попова Валентина, Сурмач Галина, Чумак Катерина співали чарівні українські пісні. З вітальним словом до всіх присутніх звернулась голова міської організації ветеранів України Тесьолкіна Л.І. та її заступник Бакун Л.Д., які вручили подяки та солодкі подарунки  творчим колективам і співакам. Всі присутні на святі із задоволенням підспівували та згадували прожиті молоді роки. Після концертної  програми на них ще чекало святкове застілля. Тож всі причетні до організації свята сподіваються, що змогли зробити життя літніх людей, хоча б на один день, трішки яскравішим.   

   Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.     Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

фотофото