Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

звіт про роботу відділу І квартал 2019 року

Створено: 2019-04-11 10:55:48Оновлено: 2019-04-11 11:05:04

1. Аналітична робота

 

Робота організаційного відділу міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Протягом І кварталу 2019 року посадовими особами, за напрямами  роботи відділу:

- здійснено аналіз роботи відділу та підготовлено звіт за підсумками роботи відділу у ІV кварталі 2018 року та за 2018 рік;

- опрацьовано та узагальнено звіти про роботу виконавчих органів міської ради у ІV кварталі 2018 року та за 2018 рік;

Проведено облік робочих груп, комісій, координаційних рад тощо, утворених при міському голові та виконавчих органах міської ради.

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено 12 календарних планів роботи та 10 уточнень та доповнень до основних заходів, що проводить міська та її виконавчий комітет.

 Опрацьовано та направлено 3 графіки чергувань у вихідні та святкові дні секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

За звітний період відділом опрацьовано 110 вхідний службових документ, та підготовлено 37 вихідних службових документа, у тому числі 10 на контрольні службових документи, опрацьовано та надано відповідь на  звернення громадян, що надійшло на гарячу лінію.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана  виконавчими органами міської ради щодо оновлення інформації у телефонних довідниках.   Копії телефонних довідників щокварталу направляються  керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформацію керівників виконавчих органів та підготовлено відповіді відповідно до строків виконання щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят у місті, яку направлено до облдержадміністрації та обласної ради;

- підготовки щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України та інші.

Підготовлено:

- розпорядження міського голови:

- від 09.01.2019  №9-р «Про забезпечення виконання Закону України «Про вибори Президента України» на території міста»;

- від 15.02.2019 №54-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святковий та вихідні дні 08–10 березня 2019 року»;

- від 21.03.2019 №102-р «Про забезпечення життєдіяльності міста в день проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року»;

- від 21.03.2019 №103-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 27–30 квітня, 01 та 09 травня 2019 року»;

- рішення виконавчого комітету міської ради:

- від 27.02.2019 №44 «Про організацію роботи щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року»

2. Методична робота

Упродовж І кварталу 2019 року посадовими особами відділу постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

3. Організаційна робота

Посадовими особами організаційного відділу міської ради проведено організаційний супровід:

-     урочистих заходів з нагоди відзначення дня Соборності України;

-     заходів з нагоди відзначення 29 річниці виведення військ колишнього СОСО з Республіки Афганістан та інших заходів.

Опрацьовано та відправлено належним чином 12 вітальних листів 
з нагоди дня народження та ювілейних дат за підписом міського голови.

Опрацьовано списки, підготовлено тексти та направлено 146 вітальних листівок за підписом міського голови з нагоди професійних свят, знаменних дат та ювілеїв.

Забезпечено супровід 3 чергових засідань виконавчого комітету міської ради та 3 нарад з питань попереднього розгляду матеріалів на засідання виконавчого комітету.

Забезпечено організацію підготовки до проведення сесій міської ради 01.03.2019.

Проведено заходи щодо організації проведення 11 оперативних нарад 
з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови та першого заступника міського голови з питання діяльності виконавчих органів міської ради.

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» та відповідно до Постанови ЦВК від 20 грудня 2018 року №250 «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року» забезпечено організацію проведення виборів Президента України на території міста, а саме: проведено 2 засідання робочої групи з організації проведення виборів Президента України на території міста, 5 нарад щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, підготовлено 3 розпорядчих акта. Опрацьовувались та надавалась інформація, відповідно до строків виконання на доручення голови ОДА, телефонограми, листи щодо організації проведення виборів на території міста.

 Опрацьовано інформацію надану виконавчими органами міської ради, підготовлено та направлено до облдержадміністрації паспорт міста станом на 10.03.2019.

Опрацьовано пропозиції та складено графік участі керівництва міської ради у заходах, що проводяться міською радою та її виконавчим комітетом 
у ІІ кварталі 2019 року.

Опрацьовувались службові документи з кадрових та  питань корупції.

Організовано проведення щорічного оцінювання посадових осіб за результатами роботи у 2018 році та опрацьовано та надано Е-декларацію про доходи працівників відділу за 2018 рік до НАБК.

Працівники відділу забезпечували участь посадових осіб виконавчих органів у загальноміських та загальнодержавних святах.

Забезпечено організацію підготовки та реєстрацію присутніх на сесії міської  ради.

Протягом кварталу посадовими особами виконувались інші доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Робота посадових осіб організаційного відділу здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.