Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги субєктів господарювання, які мають статус ветерана війни, або члена сім`ї ветерана війни

Створено: 2022-11-01 15:57:24Оновлено: 2022-11-01 16:00:32

До уваги суб’єктів господарювання, 
які мають статус ветерану війни, або члена  сім’ї ветерана війни

 

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість отримати мікрофінансування ветеранського бізнесу ВПО.

 

1. Тип допомоги: одноразове грошове відшкодування на ведення власної справи.

2. Термін дії: до кінця воєнного стану.

3. Територія: вся Україна

4. Вид допомоги: до 20 000  грн

5. Дедлайн: триває прийом заявок

6. Учасник (и): зареєстрований в Україні ФОП чи самозайнята особа, яка є ВПО, має статус ветерана війни або члена сім’ї ветерана війни.

7. Виконавець: Український ветеранський фонд (при Мінветеранів).

8. Сфера діяльності: мікропідприємництво.

   Державною установою Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів, розпочато реалізацію проєкту з мікрофінансування ветеранського бізнесу.

    Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 року внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

     Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно. Бюджет 10 млн грн, розрахований на 500 учасників. Наразі фонд профінансував 18 заявок.

 Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки

    1. Зібрати необхідні документи ( паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку після 24.02.22 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД).

    2 Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму –https://20000.mva.gov.ua/.

    3. Отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів).

    4. У разі надання повного пакету документів, отримати одноразову фінансову допомогу.

 Фондом відшкодовуються витрати самозайнятих осіб (фізичних осіб підприємців першої, другої та третьої групи платників єдиного податку та осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність), пов’язані із закупівлею предметів та товарів для ведення підприємницької або незалежної професійної діяльності.

У разі правильного заповнення заявки, завантаження повного пакету документів разом із чеками на покупки заявники зможуть отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень протягом 10 днів.

Більше – за посиланнями:

https://mva.gov.ua/ua/news/yuliya-laputina-povidomila-pro-pochatok-mikrofinansuvannya-veteranskogo-biznesu-vpo-u-rozmiri-do-20-000-grn

https://20000.mva.gov.ua/,

Документ - Наказ Міністерства у справах ветеранів України 31.03.2022 №63 (https://20000.mva.gov.ua/poryadok.pdf)