Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ШКОЛЯРІ ТА ШКОЛЯРКИ КАМ`ЯНСЬКОГО РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ ЗА МЕТОДИКОЮ РАДИ ЄВРОПИ

Створено: 2021-10-12 05:52:55Оновлено: 2021-10-12 06:06:07

Учні, вчителі та представники адміністрації трьох пілотних шкіл міста (КЗ «Середня загальноосвітня школа № 29» КМР, КЗ «Середня загальноосвітня школа №31 з класами вечірньої форми навчання» КМР, КЗ «Навчально-виховний комплекс №37 імені Максима Самойловича» КМР) спільно опановували процес підготовки шкільних проєктів під час відеоконференції. Модератором заходу виступив національний експерт Ради Європи та розробник моделі ШГБ Олексій Коваленко, який під час роботи з учнями застосував  новітню методику CivicLab & UChange ("навчання через дію").

Так, під час тренінгу учні пограли в інтерактивну гру "Впроваджуємо шкільний громадський бюджет у школі" і взяли участь в онлайн-практикумі зі шкільного громадського бюджету з Енштейном, а представники адміністрації навчальних закладів та вчителі мали нагоду вкотре попрацювати над механізмом реалізації пілотного проєкту.

Напрацьовані школярами та школярками за результатами тренінгу шкільні проєкти будуть подані для участі у "Бюджет участі. Діти".

Цей тренінг є першим у низці запланованих в межах впровадження проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», Меморандуму про співпрацю між Кам`янською міською радою та Офісом Ради Європи в Україні, у партнерстві з ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».