Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти для малих та середніх підприємств

Створено: 2019-05-13 10:54:40Оновлено: 2019-05-13 10:55:12

Програма USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств, що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме на: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього річного програмного запиту допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Заявки приймаються до 29 лютого 2020 року.

Додаткова інформація щодо участі та форми концепції грантового проекту можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y?fbclid=IwAR3AgdLuRYbIdInghZh9aVeIP51rjDCuiKqQEZAqNOliqsSV2gB2N6c8530