Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс міні-грантів для жіночих громадських організацій та ініціатив

Створено: 2018-09-13 08:18:29Оновлено: 2018-09-13 08:19:32

Центр «Жіночі перспективи» оголошує конкурс міні-грантів в рамках підтримки, наданої Open Society Foundations до 100 тис. грн. Конкурс міні-грантів для жіночих громадських організацій та ініціатив з метою збільшення солідарності та врахування потреб різних цільових груп жінок у своїй діяльності та привернення уваги громадськості до множинної дискримінації жінок.

Мета конкурсу:

-       підсилити новостворені громадські організації та ініціативні групи з вразливих груп жінок, які стикнулися з множинною дискримінацією (жінки з інвалідністю, сільські жінки, внутрішньо-переміщені жінки, постраждалі від гендерно-зумовленого насильства, самотні матері, жінки, які постраждали від воєнних дій на сході України, інші дискриміновані групи жінок);

-       збільшити спроможність діючих жіночих громадських організацій враховувати інтереси та потреби вразливих груп жінок та розширити свої цільові групи;

-       підсилити солідарність та співпрацю між діючими жіночими організаціями та новоствореними громадськими організаціями чи ініціативними групами з вразливих груп жінок;

-       привернути увагу громадськості до проблем жінок, які перебувають в умовах дискримінації за кількома ознаками.

До участі в конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства та ініціативні групи, які діють в Україні. Надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам не передбачається.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити наступну форму:

-       назва проекту (відображає суть проекту);

-       загальний бюджет проекту (у гривнях);

-       назва організації /ініціативної групи;

-       організаційно-правова форма організації (для зареєстрованих);

-       код організації за ЄДРПОУ (для зареєстрованих);

-       юридична адреса організації (для зареєстрованих);

-       поштова адреса організації /ініціативної групи;

-       телефони факс, електронна пошта організації/ініціативної групи, веб-сайт, сторінка у фейсбук (якщо є);

-       прізвище, ім’я, по батькові керівниці організації/ініціативної групи;

-       прізвище, ім’я, по батькові керівниці проекту;

-       адреса для листування;

-       контактні телефони, електронна пошта, сторінка у фейсбук.

Короткий опис проекту:

-       основна мета проекту;

-       цільові групи проекту;

-       термін реалізації;

-       план реалізації проекту;

-       очікувані результати реалізації проекту;

-       місце реалізації.

Необхідно коротко розписати бюджет проекту (основні статті витрат та необхідні суми). Відібрані об’єднані громадські спілки або групи повинні будуть надати розгорнутий бюджет у формі Exel.

Для фінансування будуть відібрані проекти, які найбільше будуть відповідати меті конкурсу та залучатимуть і стосуватимуться найвразливіших груп жінок.

Проектні пропозиції надсилати на електронну пошту: grants@women.lviv.ua з поміткою «Конкурс міні-грантів» до 15 жовтня 2018 року. Термін реалізації проектів з 1 листопада 2018 року до 1 травня 2019 року.

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/ZahidnoukrainskijCentrZinociPerspektivi/photos/a.907594525924136/2337645329585708/?type=3&theater. Довідки за телефонами:
(032)-295-50-60, (067)-67-407-70 контактна особа Марта Чумало або через листування за електронною адресою: women@women.lviv.ua з приміткою «Запитання щодо конкурсу міні-грантів».