Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання для проведення незалежної оцінки об’єкта права комунальної власності

Створено: 2020-11-13 06:02:07Оновлено: 2020-11-13 06:03:11

Департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання для проведення незалежної оцінки об’єкта права комунальної власності – нежитлового приміщення (вбудоване приміщення №35), загальною площею 93,3 кв.м, за адресою: просп.Тараса Шевченка, 31/32, приміщення 35, що підлягає приватизації шляхом викупу.

Конкурс відбудеться 26 листопада 2020 року, о 10.00, каб.51, просп. Василя Стуса, 10/12.

Конкурсна документація приймається у запечатаному конверті за адресою: м.Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.51, щоденно (окрім суботи та неділі) з 8.30 до 16.30, в п’ятницю - до 15.30. Кінцевий термін подання документів 20 листопада 2020 року.

Конкурсна документація повинна містити:

1. Заяву на участь у конкурсі за підписом уповноваженої посадової особи.

2. Копію установчого документа претендента.

3. Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна.

4. Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів.

5. Копію сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України.

6. Інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

7. Пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

8. Опис підтвердних документів, що містяться в конверті.

На конверті повинно бути зазначено «на конкурс», найменування і адреса замовника, назва предмета конкурсу, повне найменування учасника конкурсу, його адреса, ідентифікаційний код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Телефон для довідок (0569) 56 07 52.

 

Директор департаменту комунальної

власності, земельних відносин та реєстрації

речових прав на нерухоме майно міської ради                      Максим Калмиков