Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс проєктів регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України

Створено: 2020-09-14 10:24:53Оновлено: 2020-09-14 10:27:50

Міністерством розвитку громад та територій України оголошено про початок прийому проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу  в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України.

До конкурсного відбору подаються проєкти, які відповідають пріоритетним напрямам розвитку держави, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року: інвестиції, охорона здоров'я, освіта, культура, дорожнє господарство, рухомий склад транспортних засобів, туризм тощо.

Для участі у конкурсі заявник проєкту подає заявку на участь, форму інформаційної картки та опис проєкту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Міністерства розвитку громад та територій від 15.04.2020 №93.

Для проєктів, які передбачають будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт подаються копії ПКД та експертного звіту. У разі відсутності ПКД додається прогнозний зведений кошторисний розрахунок проєкту, наданий проєктною організацією.

Максимальний розмір фінансування одного проєкта становить 15,0 млн.грн, максимальний срок реалізації - 3 роки. Перевага надається проєктам з наявністю співфінансування з міського бюджету (орієнтовно 20%). Всі додаткові витрати фінансуються за рахунок замовника.

Для участі у конкурсі подаються документи виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua. Термін подання - до 17.00 20 жовтня  2020 року.