Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До 10 000$ на створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні

Створено: 2017-11-14 11:27:04Оновлено: 2017-11-14 11:30:57

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation /SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя та досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів. Учасники програми: суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Подати заявку можна за посиланням – http://lap.drc.ngo/form/sme до 30 листопада 2017 року.

Головна ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від 2 000 до 10 000 доларів США.

Умови отримання гранту:

-       діючий рентабельний бізнес, який планує розширення;

-       детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні;

-       інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту;

-       створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальна інформація за посиланням: http://lap.drc.ngo/. Телефони для довідок: (093) 073 53 73 Ольга; (095) 701 88 51 Олег.