До уваги підприємців міста! Національна онлайн-школа для підприємців на платформі Дія.Бізнес

Створено: 2020-07-15 08:41:29Оновлено: 2020-07-15 08:43:53

ПОВІДОМЛЕННЯ

Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), запустили Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua/school)

Мета Національної онлайн-школи для підприємців – розвивати навички потенційних та діючих підприємців для успішного розвитку власної справи, а також допомогти представникам малого та середнього бізнесу скористатися широким спектром фінансових послуг із фокусом на використанні переваг цифрових рішень 

Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу. 

Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина – офлайн, на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. 

Навчання безкоштовне для кожного.

Перший освітній серіал в Національній онлайн-школі для підприємців – «10 кроків для початку власної справи».

Підготовка цього освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України». 

Незабаром в онлайн-школі з’являться нові серіали. Зокрема, за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC), члена Групи Світового банку (World Bank Group), наступний освітній серіал, який з’явиться на платформі Дія.Бізнес – «Фінансова грамотність для підприємців». 

 

 

Директор департаменту
муніципальних послуг
та регуляторної політики
міської ради                                                                                                   Марина ГУРСЬКА