Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів, що надаються запитами на інформацію, розпорядником якої

Створено: 2021-12-15 11:26:43Оновлено: 2021-12-15 11:34:08

Обліково-фінансовий відділ Кам’янська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів, що надаються запитами на інформацію, розпорядником якої є Кам’янська міська рада» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Даний проект регуляторного акту підготовлено з метою урегулювання відносин у сфері відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Кам’янська міська рада та забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», визначення чіткого механізму відшкодування відповідних витрат, а також забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.

Проект розпорядчого акту спрямований на приведення нормативно-правових актів, що регулюють діяльність міської ради, у відповідність із чинною нормативно-правовою базою для забезпечення безперебійного функціонування Кам’янської міської ради.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на які приймаються зауваження та пропозиції:

Кам’янська міська рада (обліково-фінансовий відділ міської ради), 51931, м.Кам’янське, майдан Петра Калнишевського, 2, каб. 208, тел. 55-40-18 (08.00-16.00 год., перерва 12.00-13.00 год., крім вихідних), e-mail: buh@kam.gov.ua.

Зазначений проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього будуть оприлюднені 22.12.2021 шляхом розміщення на офіційному сайті Кам’янської міської ради http://kam.gov.ua/ у розділі «Нормативні акти/Регуляторні проекти/Регуляторні проекти у 2021», а також повний текст проекту регуляторного акта та I розділ аналізу регуляторного впливу до нього будуть оприлюднені шляхом публікації в газеті «Любиме місто ДЗ» 22.12.2021.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення (з 22.12.2021 по 22.01.2022) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.