День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Створено: 2021-02-16 12:00:03Оновлено: 2021-02-18 07:56:13

   Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів або батьків.

   Шановні ветерани війни в Афганістані,
члени сімей воїнів-афганців, учасники бойових дій на території інших держав!

   Ви як ніхто знаєте справжню ціну війні і миру. Виє яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

   Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв!

   В глибокій шані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув.

   Дякуємо тим, хто живе поруч з нами.

   Від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!

   З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан керівництвом міста, департаментом соціальної політики міської ради та виконавчими органами міської ради спільно з громадською організацією «Союз ветеранів Афганістану» підготовлено та проведено відповідні міські заходи.

   Окрім інших заходів, 15 лютого відвідано вдома членів сімей загиблих (померлих) в Афганістані воїнів, їм вручено квіти та натуральну допомогу у вигляді побутової техніки,107 учасникам бойових дій з міського бюджету виділено матеріальну допомогу.

   Організовано відвідування поховань загиблих Афганців, членами громадської організації покладено квіти до бюсту Героя Радянського Союзу Стовби О.І.

фотофотофото

 

 

 Департамент соціальної політики міської ради