Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському проведено поминальну панахиду з вшанування пам`яті працівників, які загинули на виробництві.

Створено: 2019-04-16 13:24:59Оновлено: 2019-04-16 13:28:51

Щорічно, починаючи з 2002 року, понад 50 країн світу за ініціативи Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці (МОП), відзначають 28 квітня Всесвітній день охорони праці. 

Міжнародний день охорони праці замінив День пам'яті загиблих працівників, який проводився канадськими та американськими робітниками з 1989 року. Цей День був приурочений до пам'яті тих робітників, які постраждали або загинули безпосередньо на робочому місці.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

16 квітня 2019 року в нашому місті у Свято-Миколаївському соборі відбулась поминальна панахида з вшанування пам’яті працівників, які загинули на виробництві. Заупокійне богослужіння провело духовенство
Свято-Миколаївського собору.

В заході взяли участь представники міської ради та Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, керівники, представники служб охорони праці та профспілкових комітетів підприємств міста, родичі загиблих на виробництві.

На молебні до присутніх звернулось духовенство собору з закликом керуватися у своїх вчинках на робочих місцях розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватися правил безпечної праці, піклуватися про близьких, колег та оточуюч