Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу сектору за І квартал 2022 року

Створено: 2022-05-16 08:40:40Оновлено: 2022-05-16 11:14:36

 

1. Аналітична робота

 

Робота сектору з питань організаційної роботи міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення                       про сектор.

Протягом І кварталу 2022 року посадовими особами, за напрямами роботи сектору:

- здійснено аналіз роботи сектору та підготовлено звіт за підсумками роботи сектору у ІV кварталі 2021 року та за 2021 рік;

- опрацьовано та надано міському голові для ознайомлення звіти                     про роботу керівників виконавчих органів міської ради у ІV кварталі 2021 року та за 2021 рік.

Підготовлено розпорядження міського голови:

від 11.02.2022 №65-р «Про забезпечення належного порядку в Кам’янській міській територіальній громаді у вихідні та святковий день 05-08 березня                   2022 року».

Узагальнено інформацію надану виконавчими органами міської ради                   та складено графік участі міського голови та заступників міського голови                    з питань діяльності виконавчих органів міської ради в міських заходах                      на І квартал 2022 року.

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено                      13 календарних планів роботи, 14 доповнень та 2 зміни до основних заходів,                       що проводить міська рада та їх виконавчий комітет.

Опрацьовано та направлено 7 графіків чергувань керівництва міської ради у вихідні та святкові дні.

Опрацьовано належним чином та відправлено:

22 вітальних листівок;

70 листівок «Вітаю» з нагоди дня народження.

За звітний період сектором опрацьовано службових документа:

71 вхідних, 12 вихідних, 13 контрольних.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана виконавчими органами міської ради щодо оновлення телефонного довідника. Копії телефонних довідників щокварталу надаються керівництву міської ради                     та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформації керівників виконавчих органів щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят                  у місті, яку направлено до облдержадміністрації та інші.

 

2. Методична робота

 

Упродовж І кварталу 2022 року посадовими особами сектору з питань організаційної роботи міської ради постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва                            з організаційних питань.

Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради надавалась інформаційна допомога у підготовці документів з питань,                        що належать до повноважень сектору.

 

3. Організаційна робота

 

Забезпечено супровід 2 засідань виконавчого комітету міської ради                        та 2 засідань з питань попереднього розгляду матеріалів засідання виконавчого комітету міської ради.

Робота посадових осіб сектору з питань організаційної роботи здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи сектору. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.