Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Комунальний заклад соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб»: режим карантину

Створено: 2020-06-16 12:36:55Оновлено: 2020-06-16 12:39:34

Комунальний заклад соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб» Кам’янської міської ради з 16.03.2020 працює у режимі карантину. Структурні підрозділи працюють в посиленому режимі, центр надає допомогу бездомним особам на території м. Кам’янське та області, на базі закладу відкрито цілодобовий пункт, в якому бездомні особи можуть отримати (мило господарче, маску захисну та антисептичний розчин для обробки рук).

 У відділенні обліку бездомних осіб здійснюється відновлення документів, працює соціальний патруль та надається реєстрація за юридичною адресою закладу. Відділення соціальної адаптації звільнених осіб здійснює заходи соціального патронажу щодо осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, а також осіб, до яких застосовують пробацію. Відділення нічного перебування надає ліжко –місце для ночівлі з комплексом комунально-побутових послуг.

 Адміністрація закладу посилено співпрацює з громадськими та благодійними організаціями, волонтерами, релігійними організаціями. Отримувачам соціальних послуг відділення нічного перебування надається додаткове харчування у вихідні та святкові дні (Мечеті «аль – Басир» релігійна громада мусульман «Єдність» м. Кам’янське, міська громадська організація «Майбутнє Кам’янського») допомога у забезпечені засобами індивідуального захисту та гігієни здійснюється за підтримки ГО «Милосердні справи».

28 травня Народний депутат України Ганна Лічман надала допомогу для отримувачів соціальних послуг (захисні маски, рідке крем-мило антибактеріальне та засіб для гігієни рук ( антисептичний)).

Комунальний заклад соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб» Кам’янської міської ради буде вдячний до не байдужих громадян міста в отриманні допомоги для отримувачів соціальних послуг (одягом, взяттям, дезінфекційними засобами, захисними масками). Заклад знаходиться за адресою:

м. Кам’янське,

вул. Біломорська, 1 А,

контактний телефон (096) 145 38 39.