Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу сектору з питань організаційної роботи у І кварталі 2020 року

Створено: 2020-04-17 08:58:34Оновлено: 2020-04-17 11:49:07

1. Аналітична робота

Робота сектору з питань організаційної роботи міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Протягом І кварталу 2020 року посадовими особами, за напрямом  роботи сектору:

- здійснено аналіз роботи організаційного відділу міської ради (попередня назва сектору з питань організаційної роботи міської ради) та підготовлено звіт за підсумками роботи організаційного відділу міської ради у ІV кварталі 2019 року та за 2019 рік;

- опрацьовано та узагальнено звіти про роботу виконавчих органів міської ради у ІV кварталі 2019 року та за 2019 рік;

Проведено облік робочих груп, комісій, координаційних рад тощо, утворених при міському голові та виконавчих органах міської ради.

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено 12 календарних планів роботи та 19 уточнень та доповнень до основних заходів, що проводить міська та її виконавчий комітет.

 Опрацьовано та направлено 3 графіки чергувань у вихідні та святкові дні секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

За звітний період сектором опрацьовано 92 вхідних службових документи, та підготовлено 26 вихідних службових документа, у тому числі 10 на контрольні службові документи.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана  виконавчими органами міської ради щодо оновлення інформації у телефонних довідниках.   Копії телефонних довідників щокварталу направляються  керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформацію керівників виконавчих органів та підготовлено відповіді відповідно до строків виконання щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят у місті, яку направлено до облдержадміністрації та обласної ради;

- підготовки щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України та інші.

Підготовлено:

- розпорядження міського голови:

- від 21.02.2020 №96-р «Про забезпечення належного порядку в місті
у святковий та вихідні дні 07–09 березня 2020 року»;

- від 11.03.2020 №120-р «Про забезпечення належного порядку в місті
у святкові та вихідні дні 18–20 квітня 2020 року»;

- від 09.04.2020 №160-р «Про забезпечення належного порядку в місті
у святкові та вихідні дні 01–03 квітня, 09–11 травня 2020 року»;

- рішення міської ради:

- від 28.02.2020 №1860-40/VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 №1699-39/VII».

2. Методична робота

Упродовж І кварталу 2020 року посадовими особами сектору з питань організаційної роботи міської ради постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

3. Організаційна робота

Посадовими особами сектору з питань організаційної роботи міської ради проведено організаційний супровід:

-      урочистих заходів з нагоди відзначення дня Соборності України;

-   заходів з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та інших заходів;

-      церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди 206 - ї річниці від дня народження;

-      заходів з нагоди відзначення міжнародного жіночого Дня 8 березня;

Опрацьовано та відправлено належним чином 14 вітальних листів з нагоди дня народження та ювілейних дат за підписом міського голови.

Опрацьовано списки, підготовлено тексти та направлено 204 вітальних листівок за підписом міського голови з нагоди професійних свят, знаменних дат та ювілеїв, а саме:

-      вітальні листівки «Вітаю!» – 74;

-      вітальні листівки « З 8 Березня!» – 130.

Забезпечено супровід 3 чергових засідань виконавчого комітету міської ради та 3 нарад з питань попереднього розгляду матеріалів на засідання виконавчого комітету.

Забезпечено організацію підготовки до проведення сесії міської ради 28.02.2020.

Проведено заходи щодо організації проведення 12 оперативних нарад з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови та першого заступника міського голови з питання діяльності виконавчих органів міської ради.

 Опрацьовано інформацію надану виконавчими органами міської ради, підготовлено та направлено до облдержадміністрації паспорт міста станом на 01.03.2020.

Опрацьовано пропозиції та складено графік участі керівництва міської ради у заходах, що проводяться міською радою та її виконавчим комітетом у ІІ кварталі 2020 року.

Опрацьовувались службові документи з кадрових питань та  питань корупції.

Організовано проведення щорічного оцінювання посадових осіб за результатами роботи у 2019 році та опрацьовано і надано Е-декларацію про доходи працівників відділу за 2019 рік до НАБК.

Працівники сектору з питань організаційної роботи міської ради забезпечували участь посадових осіб виконавчих органів у загальноміських та загальнодержавних святах.

Забезпечено організацію підготовки та реєстрацію присутніх на сесії міської  ради.

Протягом кварталу посадовими особами виконувались інші доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Робота посадових осіб сектору з питань організаційної роботи міської ради здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.