Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

МІСЬКА РАДА СПІЛЬНО З ФУНДАЦІЄЮ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ СПІВПРАЦІ ПРОВОДИТЬ НАБІР ДО ШКОЛИ МОДЕРАТОРІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ КАМ`ЯНСЬКОГО

Створено: 2018-09-17 07:37:07Оновлено: 2018-09-17 07:41:34

Допоки громадські проекти-переможці 2018 року знаходяться на стадії реалізації виконавчими органами міської ради, у місті розпочалася підготовка до Конкурсу наступного року.

У межах такої підготовки міська рада спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ З 17 по 21 вересня проводить набір до Школи модераторів бюджету участі міста Кам`янське.  

Більш детально про те, хто такий модератор бюджету участі. Модератор бюджету участі – особа, яка на громадських засадах взаємодіє з мешканцями міста та виконавчими органами міської ради на шляху ефективного впровадження бюджету участі, надає консультаційну допомогу майбутнім авторам проектів у підготовці громадських проектів, приймає участь у зборах мешканців, зацікавлює та залучає кам`янчан до участі в Конкурсі громадських проектів.

Знання, навички та всю необхідну інформацію майбутні модератори отримають під час навчання у Школі модераторів 25 вересня, а також під час особистого спілкування у будь-який час з відповідальними за впровадження бюджету участі особами.

Від учасників Школи модераторів потрібно:

– бажання змінювати місто, готовність здійснювати це особисто та розуміння необхідності активізації населення на шляху розбудови сучасного громадського простору;

– базові комунікативні навички, неконфліктність, вміння працювати у дружній команді;

– написати мотиваційний лист із зазначенням ПІБ, посади або членства в ГО тощо, контактного телефону, e-mail, досвіду використання інструментів партиципації, зокрема бюджету участі (за його наявності), коротко пояснити мотивацію до участі у Школі модератов, та направити такого листа на електронну адресу: BelmasGoncharenko@ukr.net до 21 вересня включно.

Після отримання мотиваційного листа з кандидатом зв'яжуться та повідомлять про час та місце проведення Школи модераторів. Відповіді на додаткові запитання – у робочий час за телефонами: 55 41 31 та 55 41 39.

Захід проводиться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.