Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! ПРООН запускає Академію краудфандингу для підприємців під час війни!

Створено: 2022-10-17 09:16:11Оновлено: 2022-10-17 09:20:09

Увага! ПРООН запускає Академію краудфандингу 
для підприємців під час війни

 

   Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про запрошення Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні до участі в Академії краудфандингу  2022. Це унікальна програма для підприємців, а також стартапів, щоб навчити залучати фінансування для розвитку власної справи за допомогою інноваційних методів і спеціалізованих платформ.

До Академії можуть долучитися власники та власниці мікро-, малих та середніх підприємств, які проживають на підконтрольних уряду України територіях Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей, або мають статус внутрішньо переміщеної особи із зазначених областей, і відповідають таким вимогам:

 • мають реалізовану справу, проєкт або підприємство, що функціонує, чи презентували бізнес-ідею разом із планом її втілення;
 • пропонують бізнес-ідею з соціальною складовою чи цінністю для суспільства, наприклад, підтримка внутрішньо переміщених осіб, перерахування відсотків від продажів на побудову дитячого центру тощо (бажано)
 • мають команду, яка складається мінімум із двох осіб; перевага надається людям із досвідом у сфері комунікацій чи маркетингу
 • є повнолітніми особами з громадянством України, зареєстрованими як фізична особа-підприємець чи юридична особа (або перебувають у процесі реєстрації)
 • готові та мотивовані до навчання в Академії краудфандингу іпрактичної реалізації отриманих навичок

 Тип допомоги: навчання.

 1. Термін дії: 2022 рік.
 2. Територія: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Харківська та Херсонська області.
  1. Вид допомоги: он-лайн навчання, консультаційні он-лайн сесії.
  2. Дедлайн: 15 жовтня 2022 року.
  3. Учасник(и): підприємиці та підприємці (МСП), а також стартапи.
  4. Виконавець: ПРООН в Україні.
  5. Сфера діяльності: навчання з краудфандингу, соціальних медіа, дизайну, копірайтингу та інших сучасних напрямів.

 Академія краудфандингу триватиме з жовтня 2022 року до квітня 2023 року. Серед лекторів Академії експерти та експертки із краудфандингу, соціальних медіа, дизайну, копірайтингу та інших сучасних напрямів.

    У програмі заплановано близько шести днів онлайн-навчання, регулярне проведення консультаційних онлайн-сесій, виконання тематичних завдань із метою підготовки краудфандингової кампанії та надання менторської підтримки через платформу для онлайн- навчання.

   Дізнатись більше про правила участі та подати заявку можна за посиланням. Реєстрація триває до 23:59 15 жовтня 2022 року.

   Ініціативу реалізує ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

   Для довідки

   Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

 

Для запитів ЗМІ

Юлія Самусь, керівниця відділу комунікацій, ПРООН в Україні, Yuliia.Samus@undp.org

 

ІнфоДжерела:  https://www.prostir.ua/?grants=proon-zapuskaje-akademiyu-kraudfandynhu-dlya-pidpryjemtsiv-pid-chas-vijny та https://cfacademy.startbusiness.com.ua/