Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Набір на освітню програму `Export Academy 2022`

Створено: 2022-07-18 13:30:27Оновлено: 2022-07-18 13:42:25

До уваги суб’єктів господарювання!

 

         Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради повідомляє, що з 28 червня по 20 липня 2022 року Державна установа “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” у співпраці
з Інститутом Маркетингу Естонії проводить набір на освітню програму Export Academy 2022.

           Export Academy 2022 – освітня програма для українських підприємців малого та середнього бізнесу, які тільки планують виходити на зовнішній ринок або мають досвід експорту та бажають розширити зовнішньоекономічну діяльність. За результатами навчання на програмі учасники створять детальний індивідуальний експортний план з виходу на міжнародні ринки для своєї компанії.

           Програма передбачає 2 формати участі: самостійний та з тренерським супроводом; 6 навчальних модулів з теоретичними матеріалами та 6 практичних воркшопів, виконання практичного домашнього завдання, сесії зворотного зв’язку, доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де оцінюється прогрес, нетворкінг для побудови довготривалих ефективних відносин та створення партнерства для експорту.

           До навчання запрошуються менеджери зовнішньоекономічної діяльності, керівники компаній, які планують розпочати експортну діяльність або вже мають досвід експорту та є діючими експортерами з числа малого та середнього бізнесу усіх галузей виробництва.

            Навчання проходитиме з серпня по грудень 2022 року. Один модуль Програми вивчається впродовж трьох тижнів. Навчання відбуватиметься українською мовою, учасник повинен передбачити орієнтовно 5 годин
на тиждень для проходження навчання та належного виконання домашніх завдань.

             З деталями навчання та умовами участі можна ознайомитись за цим посиланням: https://export.gov.ua/education/179-export_academy_2022.