Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності

Створено: 2017-03-20 11:36:14Оновлено: 2017-03-20 11:37:09

Головному редакторові
газети “Відомості”
БУЛАНОВУ В.М.

вул. Медична, 2,
м.Кам’нське, 51931

Про публікацію повідомлення

Направляємо Вам для розміщення у найближчому номері газети “Відомості” повідомлення наступного змісту:

«Офіційне повідомлення про проведення конкурсу
з відбору суб'єктів оціночної діяльності

З метою продажу земельної ділянки та визначення на конкурентних засадах виконавця робіт з експертної грошової оцінки земельної
ділянки  площею 1,2293га, яка знаходиться у м.Кам’янському, вул.Вячеслава Чорновола (вул.ім.В.В.Щербицького), 1Б цільове призначення – для розміщення будинку блоку ремонтних цехів, департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації прав на нерухоме майно міської ради повідомляє про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності – виконавця робіт.

Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт по оцінці землі  із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Дата, місце та час проведення конкурсу: 10.04.2017, м.Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№54 о 15 00 .

Пропозиції щодо участі в конкурсі приймаються у паперовому вигляді щоденно з 08 00до17 00, перерва з 12 00 до 12 45, крім вихідних за адресою: 51931, м.Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або каб.№53.

Департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації прав на нерухоме майно міської ради»

Директор департаменту

комунальної власності, земельних

відносин та реєстрації речових прав

на нерухоме майно міської ради                                                     О.А.ШПАЛЯРЕНКО