Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Вітаємо територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Створено: 2021-04-02 12:00:00Оновлено: 2021-04-02 12:07:39

01 квітня територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського, Заводського, Південного районів м. Кам’янського відзначають свій 25-річний ювілей. Саме стільки років минуло з часу заснування закладів.

Для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг (безоплатних та платних) громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування та громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, при територіальних центрах  функціонують відділення:

відділення соціальної допомоги вдома;

відділення денного перебування (відділення соціальної адаптації; відділення денного догляду змішаного типу для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю з розумовою відсталістю);

відділення організації надання адресної натуральної і грошової допомоги

надається транспортна послуга «Соціальне таксі».

Історію територіального центру за 25 років розповісти неможливо. Це дуже важлива, відповідальна і непроста робота. Колектив територіальних центрів щоденно  долає життєві труднощі, несе заряд енергії, добра і милосердя людям, які потребують їх допомоги.

За 25 років робітниками територіального центру було пройдено немало доріг та надано  багато  різних  послуг: учасникам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих, одиноким людям, дітям війни, особам з інвалідністю з дитинства, особам з інвалідністю загального захворювання, людям похилого віку, багатодітним сім’ям, дітям з інвалідністю, малозабезпеченим громадянам, людям, які перебувають у складній життєвій ситуації.

Станом на 01.04.2021  на обліку у структурних підрозділах територіальних центрів перебуває  2885 осіб.

З нагоди 25-ї річниці започаткування Територіальних Центрів міста в приміщенні департаменту соціальної політики міської ради відбувся урочистий захід, на який завітала заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Світлана КОЛІСНІЧЕНКО, яка привітала директорів територіальних центрів Валентину КІЗЕНКО, Світлану МАСЕНІНУ та Катерину РАДІОНОВУ та колектив терцентів.

Територіальні центри соціального обслуговування – унікальні, особливі заклади, люди в них працюють виключно за покликанням. Соціальні функції цих закладів важко переоцінити. Бажаю всім, хто працює та кого обслуговує територіальні центри здоров’я, миру, терпіння, віри у світле майбутнє, гарного настрою, а в  стінах  територіальних центрів щоб завжди відчувалось доброта сердець, душевне тепло, адже це так потребують люди, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

За зразкове виконання професійних обов’язків та з нагоди 25-ї річниці з часу створення територіальних центрів соціального обслуговування Світлана КОЛІСНІЧЕНКО від імені міського голови вручила Вітальні листи членам колективу терцентрів та подарунки у вигляді техніки .

Директор департаменту соціальної політики міської ради Людмила КРАВЧУК висловила працівникам терцентів вдячність за самовіддане служіння обраній справі та ідеалам добра і справедливості, високий професіоналізм та витримку, любов і співчуття. Побажала їм та їх родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, злагоди, натхнення, оптимізму, невичерпної життєвої енергії  та впевненості в завтрашньому дні.

Терцентри, необхідні для територіальної громади міста. Підопічні в терцентрах – різні, кожен по своєму відноситься до життя. Але, всі без винятку, потребують душевного тепла, турботи, уваги, адже вони пройшли важке життя і пережили зміну епох. Саме тому головний принцип  роботи терцентрів – повага до особистості кожного підопічного.

Творити добро — справа зовсім неважка. Просто варто хоча б інколи перейнятися чужою долею, відчути чужий біль — і ти вже ніколи не оминеш того, хто потребує бодай невеликої частинки твоєї людяності.