Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс грантів в рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Створено: 2019-05-21 13:20:34Оновлено: 2019-05-21 13:21:09

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (програма КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки з метою збору та підготовки опису досвіду формування та / або впровадження кращих практик (історій успіху) діяльності організацій, що здійснюють підтримку підприємництва, у вигляді аудіовізуальних та/або мультимедійних матеріалів (презентацій, коротких відеороликів, інтерактивної інфографіки тощо).

Програма прийматиме до розгляду заявки від аналітичних центрів, бізнес-асоціацій та інших неурядових організацій, що здійснюють діяльність з підтримки розвитку підприємництва.

Державні установи, в тому числі організації, які отримують бюджетне фінансування, та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3 (https://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/1868/302.pdf), не мають права на отримання грантів.

Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-002» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявники надають грантову заявку (Додаток А), деталізований бюджет гранту (Додаток B) і план реалізації гранту в табличній формі (Додаток C), використовуючи шаблони, що надаються. Матеріали заявок будуть розглянуті комітетом з грантового відбору.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти керівника програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Заявники повинні надати наступні документи:

-       грантову заявку;

-       детальний бюджет гранту;

-       план реалізації гранту в табличній формі;

-       свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

-       заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);

-       заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність.

Заявки на участь необхідно надати до 31 травня 2019 року.

Запит на подання грантових заявок разом з формою грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=12L_VCX2QV63r2lNBZxsTrShxTPNv6He_.