Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Програма U-inn 2.0: RELOAD

Створено: 2019-05-21 13:19:14Оновлено: 2019-05-21 13:20:17

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn реалізується програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (http://dhrp.org.ua/uk/) партнерстві з Міністерством молоді та спорту України (http://dsmsu.gov.ua/index/ua) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».

Якщо любите виклики, хочете розбудовувати свою громаду, прагнете зробити свій край доступним та толерантним, допомагати, підтримувати, надихати інших, ІТ використовувати на благо громади, розумієте, як мистецтвом можна змінювати світ довкола. В рамках програма підтримки молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності в регіонах України є можливість виграти 200 тис.грн. на реалізацію інноваційного проекту.

Програма складатиметься з конкурсу інноваційних проектів, серії навчальних, просвітницьких заходів в більш як 15 містах України, розвитку інноваційної спроможності Хабів громадянського суспільства, вебінарів, інкубатора, фестивалю інновацій.

Зареєструйтесь та завантажте проект за посиланням на сайті: uinn.org.ua в розділі «Подати інновацію» до 1 серпня 2019 року.

Для того, щоб подати проект для участі в програмі:

-       потрібно бути громадянином/кою України віком від 18 до 35 років (станом на 16.05.2019);

-        створити і назвати команду, команда має налічувати не менше 2 учасників/ць;

-       у кожній команді має бути третина представників/ць іншої статі.

Якщо виникнуть додаткові питання, то перевірте, чи немає відповідей в розділі «FAQ» і після того, як не знайдете там відповіді, звертайтесь до Надії Бабинської, координаторки програми U-inn 2.0: RELOAD за тел. (050) 036 72 24 або по e-mail: nadiia.babynska@undp.org.

Детальніше про умови участі у конкурсі можна знайти в розділі «Умови участі в U-inn 2.0: RELOAD» за посиланнями: https://uinn.org.ua/pro-u-inn/umovy-uchasti-v-u-inn/, https://uinn.org.ua/.