Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ПЕРЕМОЖЦІ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ БУДУТЬ ВИЗНАЧЕНІ ОКРЕМО У КОЖНІЙ ІЗ СФЕР

Створено: 2019-05-21 10:29:58Оновлено: 2019-05-21 10:30:44

20.05.2019 відбулося засідання Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі), яке вплинуло на підхід до визначення проектів-переможців.

Засідання було скликано з метою забезпечення рівного та неупередженого підходу до визначення переможців із урахуванням рейтингу за кількістю голосуючих.

На засіданні Координаційної ради було запропоновано застосування додаткового врівноваження за сферами "Комунальні заклади", "Інфраструктура", "Медицина" та "Спорт, культура та екологія". Проекти-переможці визначатимуться окремо за кожною із 4-х сфер пропорційно до кількості поданих у цій сфері громадських проектів з урахуванням рейтингу (всього 104 проекти, з них "комунальні заклади" – 24%, "інфраструктура" – 36%, "медицина" – 17%, "спорт, культура та екологія" – 23%). Сума, що виділяється на окрему сферу, буде також визначатися пропорційно до кількості поданих у кожній окремій галузі проектів.
Зазначені пропозиції були підтримані членами Координаційної ради.

Наразі підсумки голосування не є остаточними, оскільки результати оф-лайн введені у систему не в повному обсязі. При закінченні процесу імпортування даних у електронну систему, буде проведено наступне засідання Координаційної ради, на якому буде затверджено перелік проектів-переможців.

Також повідомляємо, що кожен автор, який бажає перевірити дані оф-лайн голосування за свій проект, може зробити це особисто, звернувшись до департаменту економічного розвитку міської ради (к.313).