Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Грант на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства

Створено: 2022-11-02 15:13:20Оновлено: 2022-11-02 15:16:13

До уваги суб’єктів господарювання -
юридичних та фізичних осіб - підприємців!

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради інформує про можливість долучитися до програми розвитку садового господарства та отримати грант на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства в рамках програми «єРобота».

      1. Тип допомоги: грант

      2. Термін дії: орієнтовно до кінця 2022 року

      3. Територія: Вся Україна

      4. Вид допомоги: до 400 тис. грн за гектар

      5. Дедлайн: триває прийом заявок

      6. Учасник(и): ФОП або юридичні особи

      7. Виконавець: Мінагрополітики та уповноважений банк

      8. Сфера діяльності: с/г, фермерські господарства та переробні підприємства для вирощування культур (яблуня, груша, вишня, черешня, слива, персик, абрикос, обліпиха, ліщина велика (фундук) та ліщина звичайна, волоський горіх, лохина та чорниця, малина, смородина, аґрус, ожина, порічка, суниця садова, виноград)

    Для тих, хто планує закласти сад, передбачається співфінансування в залежності від типу рослин, що висаджуються: для першої тисячі гектарів держава компенсує 70% вартості проекту, для наступних – 50%.

Заявку на участь підприємці можуть подати через Портал Дія – https://diia.gov.ua/services/grant-na-sad або у відділеннях уповноважених системно важливих банків, перелік яких визначає Національний банк України.

Рішення про надання гранту приймається Мінагрополітики за умови наявності правильно оформленої заявки з додатками (типовий проект та бізнес-план). Типовий проєкт такого плану – ТУТ

Отримувачі коштів зобов’язуються створити до 10 постійних та від 5 до 17 сезонних робочих місць, сплачувати податки до бюджету, працювати за проєктом наступні п’ять років. Важливо ознайомитися з переліком культур, які підтримує програма, і кількістю сезонних робітників.

Ключовий документ: Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р.
№ 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу

 ІнфоДжерела: http://www.chaszmin.com.ua/granty-dlya-biznesu-top-20/?fbclid=IwAR3GvLwH9LXeRCMfGFR_BjzFa9G0oKBCzHXO8ZChP2n7jlVAH9BgsesxtVQ

або https://diia.gov.ua/services/grant-na-teplicyu?fbclid=IwAR26VuA5FCmPnwPkWXPhmOofUOBbpMVOQ83JsXiEYW3pKsqOfuqHdq70qoQ

або https://mind.ua/publications/20248147-yaki-granti-zaraz-dostupni-ukrayinskomu-biznesu?fbclid=IwAR3qeePO9XQLkL5RNr54jN3vhigiTGoFyMt83HLl6YjvPmB29cqF1v5U1RU