Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення від Українського фонду стартапів (USF)

Створено: 2022-11-02 15:06:37Оновлено: 2022-11-02 15:10:25

До уваги суб’єктів господарювання!

   Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість долучитися до програми грантової підтримки проєктів подвійного призначення від Українського фонду стартапів (USF).

   1. Тип допомоги: грантова програма.

 

   2. Термін дії: безстрокова.

   3. Територія: вся Україна

   4. Вид допомоги: до 35 000 дол. США (з яких 25 000 доларів США спрямовуються на діяльність заявника, та до 10 000 доларів США – на оплату послуг Акредитованого Акселератора).

   5. Учасник (и): зареєстрований в Україні суб’єкт господарювання або група фізичних осіб, які не мають статусу суб’єкта господарювання (але зобов’язуються набути такого статусу до укладення договору про надання гранту), діяльність якого спрямована на розроблення, створення, впровадження та реалізацію інноваційної продукції з подвійним призначенням.

   6. Виконавець: Український фонд стартапів.

   7. Сфера діяльності: оборона, кібербезпека, інфраструктурна відбудова, охорона здоров’я, освіта.

   Грантова програма USF (оригінальне веб-посилання https://usf.com.ua/programa-grantovoi-pidtrimki-proiektiv-podvijnogo-priznachennya/) покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку, або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, так і держави.

     Заявка подається заявником українською та англійською мовами. Всі розділи заявки слід заповнити у відповідності з інструкціями, які вказані у Положенні про грантову підтримку проєктів подвійного призначення
та у формі для заявки. Відомості, що надаються у заявці мають бути достовірними, актуальними та не можуть порушувати будь-яких вимог законодавства України та вказаного Положення.

    Заявник може одночасно подати лише одну Заявку (в електронному форматі після реєстрації на порталі - https://portal.usf.com.ua/dashboard/home)  щодо однієї інноваційної продукції подвійного призначення. Якщо Заявка була відхилена – Заявник не може подати заявку повторно.

Термін подачі заявок на Грант не встановлений. Заявки приймаються на постійній основі. Зазвичай, розгляд триває в межах 2-3 місяців, але це залежить від кількості заявок та рівня навантаженості експертів.

  Заявка проходить наступні етапи відбору та оцінювання:

    внутрішній комплаєнс (перевірка заявки на відповідність Положенню про грантову підтримку проєктів подвійного призначення);

   експертне оцінювання;

   затвердження Наглядовою радою;

   укладення договору про надання гранту.

Для участі у Програмі Ваш проєкт вже має мати proof of concept, тобто практичне підтвердження можливості його реалізації.

Після прийняття рішення про фінансування заявника Наглядовою радою, заявник, зазвичай, впродовж двадцяти робочих днів, зобов’язаний обрати одного з акредитованих Фондом акселераторів.

Більше про програму підтримки проєктів подвійного призначення USF за посиланням – https://usf.com.ua/programa-grantovoi-pidtrimki-proiektiv-podvijnogo-priznachennya/

 Слідкувати за новітніми проєктами українських стартаперів, релевантними заходами та життям USF Ви можете, приєднавшись до офіційних сторінок USF за посиланнями у соціальних мережах: