Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

В Кам’янському пройшла вулична акція під гаслом «Ми проти насилля. А ти?»

Створено: 2021-12-02 12:03:22Оновлено: 2021-12-02 12:23:34

фото   В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» четвертий рік поспіль департамент соціальної політики міської ради організовує вуличну акцію під гаслом «Ми проти насилля. А ти?».

   Вулична акція спрямована на привернення уваги жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства. Атрибутом акції є повітряна кулька помаранчевого кольору, що символізує світле майбутнє, вільне від насильства.

   В ході проведення вуличної акції, суб’єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства прагнули донести до людей розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати «Ні» насильству в сім’ї. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Сім’я – де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: від маленької людини до дорослої.

   Захід проведено спільно з фахівцями Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» міської ради, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознаками статі, спеціалістами місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районного відділу філії Державної установи «Центр пробації», районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області.

фотофотофото

фото