Свято «Доброта єднає»

Створено: 2021-06-22 11:18:10Оновлено: 2021-06-22 13:03:14

    Хто найбільш беззахисний та уразливий в будь-якому суспільстві та в будь-які часи? Діти. І особливо –діти з особливими потребами. Їм так потрібні: наш ЗАХИСТ, наше МИЛОСЕРДЯ, наша УВАГА, наша ДОБРОТА. Але більш за все цим дітям потрібна радість та позитивні емоції.

   Працівниками департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради було організовано свято «Доброта єднає», яке відбулося 20 червня 2021 року в центральному парку нашого міста. Мета якого була спрямована на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують участь дітей-інвалідів у повноцінній життєтворчій діяльності. В організації свята прийняло участь майже 500 працівників. До проведення заходу приєдналися Кам’янське міське управління Головного управління Державна служба з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області, працівники якого усім бажаючим продемонстрували спеціальну техніку, а працівники Кам'янського районного управління поліції надали можливість присутній малечі приміряти на себе захисну форму та ознайомитися з поліцейською машиною зсередини. Волонтери «Ротарі клуб Дніпро-регіон» порадували присутніх виступами циркових собак, фірма-виробник торгової марки «Tristana» забезпечила усіх присутніх питною водою власного виробництва.

   Зона для відпочинку була переповнена відвідувачами, вирувала емоціями, бурхливими оплесками від виступів вихованців з обмеженими можливостями, які відвідують територіальні центри та запрошених гостей. Для створення святкового настрою долучилися всі діти, які приймали участь у флешмобах, спробували свої сили на майстер класах, малювали на асфальті. Жодна дитина присутня на святі не залишилася без подарунку, а головне без уваги, а присутні дорослі ще раз замислилися над непростою долею дітей з вадами здоров’я та зрозуміли, що вони потребують уваги не тільки у цей день. Протягом року їм також необхідна допомога, турбота, добра посмішка, толерантне ставлення суспільства.

   Колектив департаменту намагався створити простір, в якому діти знайдуть собі заняття до душі, звільнивши своїх мам на декілька хвилин.

   Загалом свято відвідало близько 130 дітей разом з батьками та рідними.

   Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні, а щодня. Життя дано на добрі справи - говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта – силами працівників було створене таке чудове свято.

фотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофото