Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Українські ветерани та їхні сімʼї можуть отримати 20 000 грн на підтримку свого бізнесу

Створено: 2022-06-22 15:57:30Оновлено: 2022-06-22 16:18:15

фотоДо уваги ветеранів та їхніх родин, членів родин загиблих військовослужбовців, ветеранських організацій, громадських організацій, що займаються ветеранами: Український ветеранський фонд запустив проєкт із мікрофінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів та надає до 20 тисяч гривень для підтримки.
До закінчення воєнного періоду ви можете подати заявки на відшкодування витрат, які були здійснені після 24 лютого 2022 року.

Подати заявку можна на сайті у розділі мікрофінансування бізнесу: https://veteranfund.com.ua/ 

За цим лінком — докладно про те, як подати заявку та який вигляд повинні мати документи: https://bit.ly/20000info   

Хто може подати заявку:

- ветерани за наявності посвідчення УБД

- родини ветеранів за наявності документів, що це підтверджують

- члени родин загиблих

- члени родин Героїв Небесної Сотні

- усі ті, хто є ветераном відповідно до закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3551-12#Text 

Заявники мають відповідати одразу трьом критеріям:

1. Ветеран чи член родини ветерана.

2. ФОП чи самозайнята особа.

3. Внутрішньо переміщені особи.

4. Чек або інший документ, що підтверджує витрати на ведення діяльності після 24.03.2022. Важливо, щоб витрати (товар)  відповідали КВЕДам ФОПа.


Для ефективного і швидкого заповнення заявки запрошуємо вас на онлайн-зустріч по проєкту із мікрофінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів, де ви зможете поставити всі питання для уточнення механізму отримання підтримки.

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, у цій формі: https://forms.gle/Hvm6jcHCmjV8tGoQ9. Ми надішлемо на вашу електронну адресу запрошення на Zoom-конференцію, яка відбудеться 23 червня 2022 року  об 11.00.

Нагадаємо, Український ветеранський фонд є установою сфери управління Мінветеранів. Фонд було офіційно зареєстровано 2 лютого 2022 року.

Стежте за нашими офіційними соціальними мережами.
Тут інформації більше:

_________________

Детальніше за номером телефону: +380 97 068 9747 (Людмила Кліщук, прессекретар Українського ветеранського фонду), або ж на пошту veteranfundua@gmail.com