Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Є можливість прийняти участь у десятій Міжнародній сільськогосподарській виставці «Qatar International Agricultural Exhibitio AGRITEQ–2023» ( м. Доха, Держава Катар)

Створено: 2023-01-23 15:54:26Оновлено: 2023-01-23 15:59:53

До уваги суб’єктів господарювання!

      Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість долучитися зацікавленим українським компаніям до участі у десятій Міжнародній сільськогосподарській виставці «Qatar International Agricultural Exhibitio AGRITEQ–2023» , яка проводитиметься 15-19 березня 2023 року в м. Доха (Держава Катар).

      У зазначеному заході Україна має  можливість  організувати офіційний національний павільйон. В роботі павільйону зможуть прийняти участь як мінімум чотири компанії, які представляють не менше двох напрямків роботи виставки (Agriteq - сільськогосподарська продукція, обладнання та технології для її переробки, Foodteq - всі аспекти агрохарчової промисловості, Veteq - технології тваринництва та вирощування продукції, Enviriteq – обладнання для захисту навколишнього природного середовища) та не більше 12 компаній на одному національному стенді.

     Офіційне підтвердження участі у виставці та організації павільйону - до 20 лютого 2023 року. У разі зацікавленості українських компаній взяти участь у міжнародній виставці «AGRITEQ - 2023» у Державі Катар, Посольство України в Державі Катар готове надати необхідне сприяння.