До уваги підприємств та агенцій з розвитку підприємництва

Створено: 2020-06-23 13:01:01Оновлено: 2020-06-23 13:02:34

Повідомлення

Шановні керівники підприємств та агенцій з розвитку підприємництва!

 

Сорсингова платформа ДУ «Офіс з просування експорту» представляє собою онлайн-каталог українських експортерів, що дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня сорсингова платформа поповнюється новими українськими експортерами. Для іноземного партнера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

Зареєструватись на сорсинговій платформі можна через особистий кабінет на сайті ДУ, обравши послугу «Сорсинг» та заповнивши необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт (https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/).

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам, які відповідають наступним критеріям:

1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.

2. Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.

3. Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.

4. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.

5. Наявність веб-сторінки/детального сайту-візитки англійською мовою.

При реєстрації на Сорсинговій платформі компанії не надають ніяких документів. Вони реєструють свій профіль на сайті Офісу, детально заповнюють інформацію та контактні дані. Далі в їх профілі вже є перелік послуг, які вони можуть отримати від Офісу, в тому числі і Сорсингова платформа. Єдиною необхідною умовою для верифікації компанії на ній – це наявність англомовного сайту або англомовної візитки основного сайту компанії. Тому що аудиторія, на яку розрахований цей каталог, це іноземні інвестори.

До Офісу часто звертаються іноземні компанії напряму або через посольства у пошуках потенційних українських партнерів у виробленні товарів та послуг. Такий запит спершу надсилається компаніям, які зареєстровані в базі та підходять під запит (тобто які виробляють такі продукти чи послуги), далі цей запит розміщується на сайті та Фейсбук-сторінці.

З вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися
за посиланням: https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/.

Ознайомитись із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/

Також Офіс промоутує цю платформу серед іноземних партнерських організацій, посольств та під час торгових бізнес-місій, які організовуються Офісом.

Всі основні новини можна побачити на сторінці Офісу у Фейсбуці (https://www.facebook.com/exportpromotionoffice) та на сайті.

Після реєстрації на платформі підприємства мають змогу замовити інші послуги Офісу, вони всі безкоштовні. На Сорсинговій платформі
є 420 верифікованих компаній.

Контакт для додаткових питань 066-559-79-30 (Валентина Ляшенко).