Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Оголошення про проведення попередніх ринкових консультацій департаментом соціальної політики Кам`янської міської ради

Створено: 2021-10-23 08:22:41Оновлено: 2021-10-23 08:24:58

ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ: Послуги з висвітлення діяльності департаменту соціальної політки Кам’янської міської ради у друкованих засобах масової інформації.

ДК 021:2015 - 79820000-8 – Послуги, пов’язані з друком

Департамент соціальної політики Кам`янської міської ради оголошує про проведення попередніх ринкових консультацій для аналізу ринку.

Мета проведення: дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі та подальшого ефективного планування, успішного проведення процедури закупівлі для забезпечення потреб департаменту у 2022 році.

Термін проведення: з 23 жовтня  по 05 листопада 2021 року.

Публікація підсумків: 05 листопада 2021 року.

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб`єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (ч.4 ст.4 Закону України "Про публічні закупівлі"). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов`язує департамент надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, та призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливі варіанти предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.

 1. Інформація про замовника закупівлі

 1.1.          Найменування:  Департамент  соціальної політики Кам’янської міської ради

1.2.    ЄДРПОУ: 41490026

1.3. Місцезнаходження: Україна, 51900, Дніпропетровська область,
м. Кам′янське, проспект Василя Стуса, 10/12.

1.4. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок:

Михайлик Ганна Борисівна, уповноважена особа за проведення процедур закупівель/ спрощених закупівель, завідувач планово-економічного сектору відділу бухгалтерського обліку та звітності обліково-фінансового управління департаменту соціальної політики Кам’янської міької ради,

Телефон: роб. тел. 0569554290, моб. тел. 0673879382

E-mail: dnzusz@ukr.net

Офіційний сайт Кам`янської міської ради: http://kam.gov.ua/

Веб-сторінка департаменту соціальної політики: http://kam.gov.ua/upravlinnya_sotsialnoi_politiki

1.5. Категорія замовника: орган місцевого самоврядування.

2.  Інформація про предмет закупівлі

 2.1. Найменування предмету закупівлі: Послуги з висвітлення діяльності департаменту соціальної політки Кам’янської міської ради у друкованих засобах масової інформації.

2.2. ДК 021:2015 79820000-8 – Послуги, пов’язані з друком.

2.3. Обсяг закупівлі:  19234 см2.

2.4. Очікувана вартість закупівлі: 310 157, 00 грн. (триста десять  тисяч сто п’ятдесят сім грн. 00 коп.) (відповідно до листа департаменту від 19.10.2021 №01вих-06/3440 міському голові щодо передбачення в Програмі розвитку місцевого самоврядування у м. Кам’янському на 2022-2026 роки видатків для висвітлення діяльності департаменту соціальної політики міської ради протягом 2022 року)

2.5. Примітка: до вартості послуги  включаються усі податки та збори (в т.ч. податок на додану вартість, у разі якщо учасник є платником ПДВ).

2.4. Орієнтовний строк проведення закупівлі: січень 2022 року.

2.5. Тип договору: договір про закупівлю послуг.

2.6. Термін дії договору: з моменту укладення до 31 грудня 2022 року
(або до повного виконання).

2.7. Короткий опис характеристик:

Закуповуються послуги з висвітлення діяльності департаменту  у друкованих засобах масової інформації  у кількості 19234 см2 (обсяг закупівлі розраховано на підставі фактичних показників минулого бюджетного року з урахуванням індексу споживчих цін та у межах орієнтовних обсягів фінансування на 2022 рік). Вартість фактично наданих послуг визначається на підставі вартості  1 см 2 друкованої площі.

Виконавець визначає ціну на послугу, яку він пропонує надати, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

Виконавець повинен надати замовнику послуги у відповідності до положень Законів України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» від 23.09.1997 № 539/97-ВР (із змінами), «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» від 16.11.1992 № 2782-XII (із змінами), інших актів чинного законодавства України.

Поширення інформації про діяльність департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради здійснюється державною мовою.

Для надання послуг з висвітлення  діяльності департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради в друкованих засобах масової інформації (далі -  ЗМІ) в останнього має бути:

-  сфера розповсюдження: місцева (місто Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна);

-  державна реєстрація: свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації відповідно до частини другої статті 11 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні»;

-  мова видання: українська;

-  періодичність видання: не менше 1 разу на тиждень;

-  номера сторінок видання, на яких будуть розміщуватись матеріали: всі сторінки;

-  цільове призначення і тематична спрямованість: громадське інформування;

-  спосіб розповсюдження: по м. Кам’янське за передплатою та у роздріб.

Матеріали публікуються кеглем, зручним для читання та використання у роботі.

Виконавець розміщує матеріали власного виробництва та надані для публікації департаментом соціальної політики Кам’янської міської ради на будь-яких сторінках ЗМІ.

Висвітлення діяльності департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради (далі – Замовника) через друковані засоби масової інформації включає:

1.Забезпечення медіа супроводу діяльності Замовника, його окремих ініціатив та проектів:

– оперативне реагування по висвітленню незапланованих подій (надзвичайні пригоди тощо);

– супроводження участі у публічних заходах представників Замовника (включаючи виїзний журналістський супровід);

-  проведення  інтерв’ю з директором департаменту, його заступниками  або начальниками відділів щодо виконання відповідних державних і місцевих програм соціального захисту,  соціальної підтримки населення міста, а також новин законодавства стосовно призначення всіх видів державних соціальних допомог, організації надання санаторно-курортного лікування тощо.

  1. Редакційна підготовка, копірайтинг, рерайтинг, адаптація матеріалів для публікації:

-       збір та/або виготовлення необхідної інформації (в тому числі ілюстраційної та/або контекстної, жанрової, репортажної фотографії), літературне редагування, вичитка та коректура;

-       верстання: статей та ілюстраційних матеріалів, звітів та статистичних даних діяльності Замовника, його офіційних повідомлень тощо;

-       святкових матеріалів з нагоди визначних подій та дат, інші матеріали.

План кожного макету матеріалів має бути погоджений з Замовником.

Виконавець також здійснює самостійне і за власний рахунок направлення Замовнику в день видання ЗМІ 1 (одного) примірника друкованої продукції з публікацією Замовника.

Більш детальні характеристики та переваги очікуємо із комерційними пропозиціями.

2.8. Оплата:  розрахунки за надані послуги здійснюються відповідно до ст. 49 Бюджетного кодексу України після надання послуг та пред’явлення Виконавцем документів (оформлених відповідно до чинного законодавства України):  акту наданих послуг, рахунку та примірника друкованої продукції з публікацією Замовника.

У разі затримки бюджетного фінансування та/або затримки здійснення платежів не з вини Замовника, розрахунки за надані послуги здійснюються протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетних коштів на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок та/або можливості здійснити платежі.

2.9. Місце надання послуг: місто Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна.

 3.     ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОНСУЛЬТУВАННЯ

3.1. Комерційні пропозиції приймаються на електронну адресу: dnzusz@ukr.net

3.2. Питання та уточнення щодо попередніх ринкових консультацій очікуємо за телефоном роб. тел. 0569554290, моб. тел. 0673879382 та за вказаною адресою.

3.3. Підсумки попередніх ринкових консультацій із зазначенням найменування товару та  цінового діапазону будуть опубліковані 05.11.2021.

 

 

Уповноважена особа                                                       Ганна МИХАЙЛИК