Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стипендія ім. Губерта Хамфрі

Створено: 2019-05-24 10:55:49Оновлено: 2019-05-24 10:57:10

Стипендія ім. Губерта Хамфрі — це унікальна можливість для професіоналів на середньому етапі професійної кар'єри отримати до 12 місяців професійного вдосконалення в США у своїй галузі спеціалізації.

Сучасні академічні програми на рівні магістра в університетах США у поєднанні з професійними стажуваннями роблять цю програму привабливою для тих, хто прагне до професійного зростання.

Стипендія ім. Губерта Г. Хамфрі надає можливість 10-місячного навчання в університеті США на рівні магістра (без отримання ступеня) та відповідного професійного стажування для фахівців на середньому етапі розвитку кар'єри. Більше інформації про програму, а також практичні рекомендації щодо процесу подання заявок будуть надані під час вебінару.

Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

Основне фінансування програми ім. Гамфрі здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.

Галузі на 2020 – 2021 академічний рік для громадян України:

-       аграрний та сільський розвиток;

-       масові комунікації та журналістика;

-       економічний розвиток;

-       фінансова та банківська справа;

-       управління освітою, планування та політика;

-       управління природними ресурсами/політика щодо довкілля/зміна клімату;

-       політика та управління у галузі охорони здоров’я;

-       аналіз державної політики та державне управління;

-       політика та управління наукою та технологіями;

-       міське та регіональне планування.

Усі кандидати повинні мати щонайменш закічену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.

Консультації відбуватимуться в Американському домі (https://www.facebook.com/pg/americahousekyiv/events/?ref=page_internal) в Києві, ії можна відвідати особисто або в режимі онлайн. В ході цих сесій буде надана детальна інформація щодо специфіки програми.

Контактна інформація координатора програми: тел.: (044) 521-52-73, електронна адреса: kyivhumphrey@state.gov.

Останній день подання заявок: 15 липня 2019 року до 17:00.

Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі за посиланням: https://apply.iie.org/apply/?sr=4b5aa24c-106d-447c-8573-5ae154b7f485.

Детальніше про участь у конкурсі можна знайти за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/academic-exchanges-uk/hubert-h-humphrey-program-uk/.