Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Грант на допомогу бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення в Україну

Створено: 2023-05-24 14:05:05Оновлено: 2023-05-24 14:10:35

До уваги суб’єктів господарювання!

    Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб-підприємців про можливість прийняти участь у грантовій програмі, започаткованій ГО EasyBusiness у партнерстві з програмою MATRA та Центром економічного відновлення, та отримати допомогу для бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення в Україну.  

   Загальний бюджет конкурсу – понад 6 мільйонів гривень. 15 українських мікро, малих та середніх підприємств (МСБ) матимуть змогу отримати гранти на суму до 366 тисяч гривень.

   Щоб взяти участь у програмі потрібно:

        бути офіційно зареєстрованим в Україні приватним бізнесом (юридичної особи та ФОП), який відкрився до 1 січня 2023 року; 
       відповідати офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників – 250 осіб, максимальний річний дохід – 50 мільйонів євро).

   Прийом заявок триває до 6 червня 2023 року.

   Витрати в рамках проєкту повинні бути здійснені до 31 серпня 2023 року.

    Отримані кошти можна використати на:

     капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;
      послуги /інноваційні рішення /сертифікацію тощо, що сприятиме кращій ефективності бізнесу;
      операційні витрати (частково), якщо такі витрати необхідні для забезпечення безперебійного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

 Форма заявки та деталі подачі за посиланням: https://bit.ly/easybusinessgrant-details.