Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги розпорядників бюджетних коштів міста!

Створено: 2019-02-25 14:23:39Оновлено: 2019-02-25 14:27:37

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України листом від 11.12.2018 №3304-04/54265-06 повідомляє, що у зв’язку з постійним коливанням ціни на ринку природного газу та з метою вирішення проблемних питань з розрахунком ціни на газ, створена Міжвідомча робоча група, якою було вивчено питання та запропоновано оптимістичний підхід до порядку зміни ціни в договорах.

 Вказаним листом надано роз’яснення замовникам при закупівлі природного газу зазначати порядок зміни істотних умов в проекті договору та договорі про закупівлю з використанням механізму ціноутворення на природний газ, який передбачає використання формули розрахунку зміни ціни на газ. Також у листі наведено приклад розрахунку зміни ціни на природний газ у договорі про закупівлю із застосуванням формули.

Зазначений лист інформативного характеру, для зручності користування замовниками та учасниками процедур закупівель, розміщено на офіційному веб-сайті Кам`янської міської ради у розділі "Інформація громаді" у підрозділі "Нормативно-правова база у сфері публічних закупівель".