Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Прийом заявок на приїзд подорожуючого хабу до малих міст та сіл України

Створено: 2019-04-25 12:22:17Оновлено: 2019-04-25 12:25:15

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки та в співпраці з Посольством США в Києві розпочинає проект Гуртобус (англійською — Community Culture Bus), метою якого є розвиток сучасного мистецтва, підсилення культурного сектору в малих містах та населених пунктах України, поширення знань про культуру, зокрема про досвід американських митців, обмін знаннями між партнерами проекту та створення партнерської мережі.

Гуртобус — це пересувний багатофункціональний простір для творчості, створений шляхом перетворення рейсового автобусу в креативний хаб. З червня до жовтня 2019 рокуГуртобус буде подорожувати від одного населеного пункту до іншого, та стане платформою для співпраці між митцями та місцевими громадами, локацією для проведення партнерських культурно-мистецьких заходів, серед яких можуть бути: майстер-класи; лекції та обговорення; виставки та презентації; покази кінофільмів; музичні виступи та інше.

З отриманих заявок, ми оберемо найбільш зацікавлених партнерів, керуючись також і кількістю заявок з одного географічного регіону. Базуючись на цих принципах, буде сформований маршрут Гуртобусу.

Програма активностей у кожному з населених пунктів буде частково відрізнятися, оскільки формуватиметься з урахуванням вашого запиту. Іншими словами, ви матимете можливість безпосередньо впливати на розклад та програму активностей, які відбуватимуться в просторі автобусу, на основі інтересів та побажань вашої місцевої громади.

Хто може подати заявку:

  • недержавні громадські організації;
  • жителі малих міст, сіл та селищ України, що беруть активну участь у культурному та громадському житті свого населеного пункту;
  • органи місцевого самоврядування.

Проект не передбачає фінансової винагороди для партнерів та учасників.

Усі без винятку надіслані заявки будуть розглянуті та отримають зворотній зв’язок.

У разі виникнення питань щодо умов участі звертатись:

Андрій Ланецький, +380676173646, andrii.lanetskyi@izolyatsia.org