Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ФУНДАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ТЕАТРАЛЬНИХ ПОСТАНОВОК

Створено: 2019-04-25 05:57:59Оновлено: 2019-04-25 05:58:29

ГО «Фундація прав людини» шукає театральний колектив, який створить постановку на тему «Жінки. Мир. Безпека».

Створення театральної постановки проходить у рамках проекту «Програма з відновлення миру та діалогу серед внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2019».

Проект розпочався у 2017 році. У 2019-му він реалізується у 8 регіонах – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області.

Ідея постановки – художнє відображення теми «Жінки. Мир. Безпека», твір миротворчого спрямування. Тема спектаклю має органічно вписуватися в контекст проекту.

Сюжет спектаклю може базуватися:

  • на одному з інтерв’ю жінок-переселенок (за посиланням – збірник інтерв’ю, підготовлений минулоріч в рамках проекту: http://uhrf.org/download/38.pdf);
  • на реальних історіях Ваших знайомих;
  • Ви можете запропонувати для спектаклю власну ідею.

Сума грантової допомоги становить 30 тисяч гривень.

До участі запрошуються професійні та аматорські театральні колективи з усієї України; творчі групи, котрі працюють у різних театральних напрямах.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати:

  • короткий синопсис
  • режисерське бачення вистави
  • творчу біографію режисера або організації-заявника
  • опис технічної реалізації спектаклю
  • кошторис

До втілення проекту можуть бути залучені максимум 5 осіб включно з режисером. Створений театральною групою спектакль буде презентований у 8 містах України – Вознесенську (Миколаївська область), Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Одесі, Сумах, Ужгороді, Чернігові. Фундація прав людини бере на себе витрати, пов’язані з гастролями (проїзд та проживання).

Очікується, що над створенням спектаклю колектив буде працювати протягом червня-серпня 2019 року. Гастролі плануються у другій половині вересня – у жовтні 2019 року. Дедлайн подачі заявки – 12 травня 2019 року.

Заявки та Ваші запитання надсилайте на пошту panchenko@uhrf.org з копією на info@uhrf.org.