Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ПЕРШІ КРОКИ ВПРОВАДЖЕННЯ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ В МІСТІ

Створено: 2018-01-26 13:33:23Оновлено: 2018-01-26 13:34:08

23.01.2018 відбулось перше засідання координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі), до якої увійшли представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, депутат міської ради та посадові особи місцевого самоврядування.

На засіданні були визначені основні напрямки впровадження бюджету участі в місті, обговорювалися довгострокові та короткострокові перспективи застосування партиципаторного бюджетування. Суттєвим етапом у запровадженні такого механізму громадської ініціативи в межах міста стало узгодження та затвердження членами ради плану інформаційно-промоційної кампанії. Заходи, включені до такого плану, направлені на всебічне інформування широкого загалу щодо умов бюджету участі, його етапів, правил проведення конкурсу громадських проектів та включає в себе декілька напрямків, серед яких зокрема медіапідтримка та організаційні заходи, спрямовані на популяризацію бюджету участі, налагодження двостороннього діалогу між владою та мешканцями міста. Між членами координаційної ради закріплено напрямки роботи, що дозволить ефективно і системно поінформувати населення, забезпечить активну участь та подальше голосування за громадські проекти.

Зокрема результатом засідання координаційної ради стало визначення строку подання громадських проектів – з 12.03.2018 по 01.04.2018 включно. Про перебіг інформаційно-промоційної кампанії буде повідомлено додатково.