Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Економічний форум «Україна – Баварія 2018»

Створено: 2017-12-26 13:15:22Оновлено: 2017-12-26 13:20:15

Німецько-Українська промислово-торговельна палата спільно з Промислово-Торговельною палатою Мюнхена і Верхньої Баварії та Міністерством Економіки та засобів масової інформації, енергетики і технологій Баварії, у рамках Економічного форуму «Україна – Баварія 2018» (м. Мюнхен), організовує
для українських підприємств, які працюють в таких галузях як ІТ, машинобудування/забезпечення комплектуючими у промисловості та харчові продукти, інформаційну ділову поїздку до Німеччини. Захід заплановаий на період з 23 по 25 січня 2018 року.

Під час поїздки підприємці матимуть нагоду ознайомитись з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи і основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо інвестиційних можливостей, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно профілю підприємства-учасника та його експортних ініціатив.

Підприємства-учасники форуму матимуть можливість встановити нові перспективні контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати підприємство на європейському ринку та отрмати консультаційну допомогу для підвищення ефективності роботи на міжнародному рівні.

Пропонуємо зацікавленим підприємствам розглянути можливість участі у Економічному форумі «Україна – Баварія 2018». Загальна та додаткова програми форуму додаються.

Участь в економічному форумі є безкоштовною, організація індивідуальних переговорів та участь
у додатковій програмі можлива на платній основі, транспортні витрати та проживання в м.Мюнхен підприємства оплачують самостійно.

Для участі у діловій поїздці необхідно зареєструватися за посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-ua/. Реєстрація
у поїздці для участі у загальній програмі можлива до 17 січня 2018 року, в додатковій – до 8 січня.

У разі наявності запитань необхідно звертатися до контактної особи – Дрозд Катерини, електронна адреса: Kateryna.drozd(at)ukraine.ahk.de, щодо організації ділових зустрічей та проведення B2B переговорів до Міруса Олега –Oleh.mirus(at)ukraine.ahk.de.