Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі охорони здоров’я»

Створено: 2018-02-27 11:55:50Оновлено: 2018-02-27 11:56:49

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) (http://www.ier.com.ua/ua) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони» оголошує спеціалізований конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі охорони здоров’я». Максимальний розмір гранту до 250 000 грн.

Мета конкурсу – посилити залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації медичної реформи.

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

-       статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;

-       спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

-       запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).

Проекти, подані на конкурс, повинні включати такі компоненти:

-       проведення аналізу програм надання місцевих стимулів в сфері охорони здоров’я на різних рівнях місцевого самоврядування (ОТГ, село, місто, район, область);

-       проведення моніторингу приписної кампанії до лікарів первинної ланки на різних рівнях (ОТГ, село, місто, район, область);

-       проведення соціологічного дослідження за методологією ІЕД для виявлення місцевих стимулів і проблем при впровадженні реформи: 1) підготовку звіту з результатами аналізу місцевих стимулів, включно із результатами соціологічного дослідження (із наданням записів/стенограм фокус-груп та глибинних інтерв’ю), в якому буде зазначено основні прогалини в перших кроках із впровадження реформи на місцях та можливі заходи із ефективнішого впровадження реформи; 2) проведення публічного обговорення результатів дослідження в форматі круглого столу з залученням зацікавлених сторін.

Максимальна тривалість проектів – 6 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2018 року. Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу: rfr@ier.kiev.ua до 05.03.2018 року.

У разі виникнення додаткових запитань щодо оформлення грантових заявок, звертайсь за електронну адресу: rfr@ier.kiev.ua.

Додаткову інформацію про умови конкурсу та аплікаційну форму можна знайти за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5863.