Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Щодо проведення міських заходів з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Створено: 2021-04-27 07:07:54Оновлено: 2021-04-27 10:21:01

    1229 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, перебуває на обліку в департаменті
соціальної політики міської ради, з них:
    - І категорії – 73 особи;
    - ІІ категорії – 703 особи;
    - ІІІ категорії – 235 осіб;
    - вдови (вдівці) – 135 осіб;
    - потерпілих дітей – 83 ос.;
З нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи міською владою підготовлено низку заходів.

Відкриття виставки

Відкриття виставки

    Так, 23 квітня в архівному управлінні відбулося відкриття виставки «Чорнобиль: чорний спомин, вічний біль». На відкритті виставки були присутні керівництво міста, керівники виконавчих органів міської ради, члени міської в Дніпропетровській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», представники молодіжної ради.

   Попри карантин, однак з дотриманням усіх вимог особистої безпеки 26 квітня в сквері Героїв Чорнобиля (вул. Сергія Слісаренка) за участю міського голови було проведено церемонію покладання квітів до пам’ятного знаку «Чорнобиль – вічний біль України». Під час заходу присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих чорнобильців хвилиною мовчання. Квіти до пам’ятного знаку поклали міський голова та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

 ГоловаЗа мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, багаторічну громадську діяльність, спрямовану на вирішення проблем чорнобильців, активну життєву позицію та з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи «Почесною грамотою виконавчого комітету Кам’янської міської ради» нагороджено 7 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та 7 осіб -пам’ятною медаллю до 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС від Всеукраїнської Громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Голова

ГоловаГолова   


Голова

ГоловаЗавжди пам'ятаємо подвиг героїв-чорнобильців! Здоров’я та мирного неба живим!