Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Грантова програма в рамках проєкту `Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу`

Створено: 2023-02-28 11:41:27Оновлено: 2023-02-28 11:47:39

До уваги суб’єктів господарювання!

 

   Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради інформує про запрошення Міжнародної організації з міграції (МОМ), Агентства ООН з питань міграції та Представництва в Україні українського мікро- та малого бізнесу до участі у  грантовій програмі в рамках проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW

    Подати заявку на отримання гранту можуть:

-        малі підприємства, що релокуються або здійснюють діяльність, працевлаштовують 10 і більше людей та завдяки гранту створять не менше 3 нових робочих місць;

-       мікропідприємства, працевлаштовують менше 10 осіб та створять не менше 1 нового робочого місця;

-       зареєстровані в Україні не менше, ніж за 1 рік до дати подання заявки та належать громадянам України.

   Розмір гранту:

-                     мікропідприємства – максимальна сума гранту становить 4 500 євро в гривневому еквіваленті;

-                     малі підприємства – 20 000 євро в гривневому еквіваленті.

  Грант можливо отримати на придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва/переробки та іншої діяльності компанії, оренду приміщення (до 4 місяців), ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів тощо), оплату заробітної плати (до 4 місяців) і витрати на створення додаткових робочих місць, закупівлю сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту), перевезення обладнання/персоналу, інші відповідні види діяльності. Всі заходи повинні плануватися на термін до 4 місяців.

  Грантові заявки розглядаються на постійній основі впродовж 2023 року. Останній місяць подання заявки в 2023 році – жовтень.

   Подати заявку на участь у гранті можливо через онлайн-формуза посиланнями:

-         для мікропідприємств – https://forms.gle/gwjvVXrYeHEwquSAA;

-         для малих підприємств – https://forms.gle/xncNgV4zhqqdA4Cu5.

   Отримати більш детальну інформацію про участь у гранті за посиланням:

https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-mom-dlya-postrazhdalykh-vid-viyny-mikro-ta-malykh-pidpryyemstv-v-ukrayini. Інформаційні запити можливо надсилати на електронну пошту smeboost@iom.int.

   Також Естонська рада у справах біженців у співпраці з Garage48 запрошують жінок до участі у програмі розширення жіночого підприємництва.

   80 нових бізнес-ідей і 30 вже існуючих бізнесів будуть відібрані для участі в програмі, щоб отримати підтримку для початку та розвитку сталої та стійкої до криз мікрокомпанії.

   Щонайменше 40 осіб або бізнес-команд, відібраних журі, отримають гранти на підприємництво:

-         18 осіб з новим бізнесом отримають до 60 000грн. (1 630 дол. США);

-       12 командних нових бізнесів отримають до 100 000грн. (2 750дол. США);

-            10 вже існуючих бізнесів отримають до 150 000 грн. (4 900 дол. США).

Гранти на підприємництво будуть йти з програмою наставництва тривалістю 6 місяців з індивідуальним наставництвом та семінарами, що підтримують подальший розвиток бізнесу.

     Участь у гранті можуть взяти:

-       окремі особи та команди на чолі з жінками;

-       жінки з ідеями для мікро- та сімейного бізнесу;

-       існуючі бізнеси на чолі з жінками, які потребують підтримки для переїзду та відновлення роботи всередині України;

-       бізнес-ідеї та бізнеси з усіх сфер.

Подати бізнес-ідею для отримання гранту необхідно до 03 березня 2023 року через платформу за посиланням: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/uk/ukraine/empowering-women-2023.