Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу сектору у ІІ кварталі 2021 року

Створено: 2021-07-28 15:41:16Оновлено: 2023-02-21 14:39:13

ЗВІТ

про роботу сектору з питань організаційної роботи міської ради
за ІІ квартал 2021 року

1. Аналітична робота

Робота сектору з питань організаційної роботи міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про сектор.

Протягом ІІ кварталу 2021 року посадовими особами, за напрямами роботи сектору:

- здійснено аналіз роботи сектору та підготовлено звіт за підсумками роботи сектору у І кварталі 2021 року;

- опрацьовано та надано міському голові для ознайомлення звіти про роботу керівників виконавчих органів міської ради у І кварталі 2021 року.

Підготовлено розпорядження міського голови:

від 12.04.2021 №139-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 01-04, 08-10 травня 2021 року»;

від 28.05.2021 №227-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 09-21, 26-28 червня 2021 року».

Узагальнено інформацію надану виконавчими органами міської ради та складено графік участі міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в міських заходах на ІІІ квартал 2021 року.

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено 14 календарних планів роботи, 27 доповнень та 4 зміни до основних заходів, що проводить міська рада та їх виконавчий комітет.

Опрацьовано та направлено 3 графіки чергувань керівництва міської ради у вихідні та святкові дні.

Опрацьовано належним чином та відправлено:

23 вітальних листів;

83 листівок «Вітаю» з нагоди дня народження;

150 вітальних листівок «З Великоднем»;

46 вітальних листів «З Днем Перемоги»

150 вітальних листівок «З Днем Конституції».

За звітний період сектором опрацьовано службових документа:

52 вхідних, 17 вихідних, 11 контрольних.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана виконавчими органами міської ради щодо оновлення телефонного довідника. Копії телефонних довідників щокварталу надаються керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформації керівників виконавчих органів щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят у місті, яку направлено до облдержадміністрації;

- підготовка щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України та узагальнену інформацію направлено до Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Кам’янської районної державної адміністрації;

- результату рейтингу прозорості – 2020 та подальше покращення позицій міста.

2. Методична робота

Упродовж ІІ кварталу 2021 року посадовими особами сектору з питань організаційної роботи міської ради постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного  та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради надавалась інформаційна допомога у підготовці документів з питань, що належать  до повноважень сектору.

3. Організаційна робота

Забезпечено супровід 3 засідань виконавчого комітету міської ради та 3 засідань з питань попереднього розгляду матеріалів засідання виконавчого комітету міської ради.

Робота посадових осіб сектору з питань організаційної роботи здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи сектору. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.