Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Департамент соціальної політики Кам’янської міської ради інформуємо про старт освітньо-грантової програми «ТРАЄКТОРІЯ»

Створено: 2024-05-29 11:02:44Оновлено: 2024-05-29 11:12:19

фото  Проєкт створено з ініціативи мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережі мультимаркетів «Аврора».

  Мета проєкту - надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи в розмірі 100 тисяч гривень.

   Участь у програмі можуть взяти підприємці-початківці, які мають бізнес на рівні ідеї або власну справу, зареєстровану не більше, ніж 6 місяців на момент подання заявки, а також відповідають наступним критеріям:

  • ветерани (мають статус УБД);
  • військові (брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації);
  • другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, зокрема загиблих, зниклих безвісти та полонених).

   Навчання в межах програми буде проходити в онлайн-форматі та буде складатися з теоретичної й практичної частини. Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар із розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців і заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від експертів. 

    Дедлайн подання заявок – 16 червня 2024 року

   При відборі заявок пріоритет матимуть бізнеси, що виробляють кухонний інвентар, метал для кухні, текстиль, рушники, одяг, аксесуари, іграшки, товари з пластику та швейні підприємства.

Детальніше про програму та подати заявку на участь можливо за посиланням:
https://trayektoriya.business/