Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти з організаційного розвитку ОГС

Створено: 2017-11-29 07:06:47Оновлено: 2017-11-29 07:08:12

ІСАР Єднання за фінансуванням Агентства США з міжнародного розвитку (USAID – https://www.usaid.gov/uk/ukraine) у межах проекту “Платформа розвитку громадянського суспільства” (далі Платформа Маркетплейс) оголошують грантовий конкурс з організаційного розвитку.

До участі у конкурсі приймаються заявки до 5 грудня 2017 року, підготовлені відповідно до вимог Запрошення (завантажити за посиланням: http://cd-platform.org/publications/1284-granti-z-organizatsijnogo-rozvitku-ogs), від організацій, які відповідають наведеним нижче критеріям.

Для участі в цьому конкурсі запрошуються:

- офіційно зареєстровані громадські організації і благодійні організації/фонди, які мають статус неприбуткових;

- ініціативні групи громадян, які відповідним чином обґрунтують потребу в організаційному розвитку. У такому випадку оплата гранту здійснюється іншій організації громадянського суспільства, яка має статус неприбутковості. Ця організація повинна виступити патронатом ініціативної групи та виконати всі умови.

Мета конкурсу посилити організацію громадського суспільства (ОГС), які є активними у суспільстві та зацікавлені у власному організаційному розвитку. Більш спроможні ОГС здатні розробляти та/або виконувати якісніші проекти та програми, що приводить до значущих соціальних змін у суспільстві.

Для того, щоб подати заявку на грантовий конкурс, вам необхідно зробити такі кроки:

1. Зареєструвати свою організацію за посиланнямhttp://ednannia.ua/reestratsiya та дочекатись відповіді адміністратора, яка надійде на поштову скриньку, вказану при реєстрації.

2. Дочекатися модерації облікового запису адміністратором, зазвичай це потребує декількох годин протягом робочого дня. Повідомлення про активацію облікового запису надійде на електронну скриньку, зазначену при реєстрації. Якщо до профайлу організації необхідно буде внести доповнення або виправлення, ви отримаєте лист із відповідними рекомендаціями.

3. Після активації облікового запису потрібно зайти до робочого кабінету та здійснити самооцінку рівня розвитку своєї організації за допомогою “Інструменту самооцінки та планування розвитку організаційного потенціалу”. Не забудьте зберегти отриманий результат. Ви також можете завантажити фінальний документ для локального використання.

4. Заповнити заявку в розділі «Заявки/Подати заявку на відкритий грантовий конкурс». У цьому розділі ви також можете дізнатись про максимальну суму кожного виду гранту в гривнях (вона змінюється відповідно до курсу долара), а також дату найближчого засідання Відбіркової Комісії та останнього дня подачі заявок на нього.

5. Якщо під час реєстрації у вас виникатимуть технічні запитання (збій або помилка, не вдається завантажити файл тощо) – просимо звернутися на електронну скриньку: support@ednannia.ua. Якщо ж складнощі з’являються під час здійснення самооцінки або заповнення заявки, необхідно звертатись до грантових менеджерів ІСАР Єднання через портал – http://ednannia.ua/164-vidbirkova-komisiia/11926-november2017-evaluation-board (у робочому кабінеті організації у розділі «Мої повідомлення» іконка у вигляді конверта на панелі задач).

Детальну інформацію про умови та критерії конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://cd-platform.org/publications/1284-granti-z-organizatsijnogo-rozvitku-ogs.