Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стартував конкурс проєктів громадських організацій соціального спрямування

Створено: 2024-01-30 10:07:32Оновлено: 2024-01-30 10:24:56

29.01.2024 року відбулося перше засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки за рахунок бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2024 році.

Конкурс проводиться в рамках програми соціального захисту населення Кам’янської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

Даною програмою на 2024 рік передбачається фінансування програм (проєктів, заходів) інститутів громадянського суспільства, а саме громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю за результатами участі у конкурсі на загальну суму 657,00 тис. грн.

28.12.2023 року департаментом соціальної політики міської ради видано наказ «Про оголошення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки з бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2024 році», яким оголошено конкурс, затверджено текст оголошення та забезпечено його оприлюднення 01.01.2024 на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

Даним оголошенням визначено основні умови проведення конкурсу, в тому числі строки подання конкурсних пропозицій з дня оприлюднення оголошення до 22.01.2024 року.

Протягом визначеного строку для участі в конкурсі подано 5 конкурсних пропозицій від 5 інститутів громадянського суспільства, а саме:

  • Громадської організації «Кам’янська міська організація ветеранів України»;
  • Громадської організації «Союз ветеранів Афганістану»;
  • Громадської організації «Родини загиблих Героїв Захисників України»;
  • Громадської організації «Кам’янська міська у Дніпропетровській області організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
  • Кам’янського міського товариства інвалідів «Лелека».

 Розгляд конкурсних пропозиції здійснюється відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 (зі змінами) з урахуванням вимог до проведення конкурсу на період введення воєнного стану в Україні.

         На першому засіданні Конкурсна комісія:

  • розглянула конкурсні пропозиції, надані інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких буде надана фінансова підтримка з бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2024 році та визначила серед них тих,
    що допускаються до участі у конкурсі;
  • провела індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням та міським програмам з урахуванням вимог до проведення конкурсу на період введення воєнного стану в Україні;
  • за результатами оцінювання прийняла рішення про допущення інститутів громадянського суспільства до участі у другому етапі конкурсу.

Проведення другого етапу конкурсу заплановано 05 лютого 2024 року о 14-00 годині у приміщенні Кам’янської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, поверх ІІ, каб. 223.

 

 

Директор департаменту
соціальної політики міської ради                                                   Людмила КРАВЧУК