Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

СТАЛИ ВІДОМІ ПРОЄКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2020 РОКУ

Створено: 2020-06-30 13:14:38Оновлено: 2020-06-30 13:20:17

Конкурс проєктів бюджету участі, що тривав два календарних тижні, завершився 21 червня. За цей період у голосуванні взяли участь понад 21 тисяча кам`янчан, які віддали близько 35 з половиною тисяч своїх голосів за ті чи інші проєкти.

Наразі Координаційна рада з питань бюджету участі вже затвердила перелік проєктів-переможців у межах виділених на цю мету 3,8 млн.грн. Цьогоріч таких проєктів виявилося 20.

Найзапитуванішою стала категорія "Комунальні підприємства, установи та організації", у якій було представлено 47 громадських проєктів (44% від загальної кількості). За такі проєкти було віддано 17 826 голосів містян (50%). Відповідно категорії "Інфраструктура" – 23 проєкти та 7 170 голосів, "Соціальні та спортивні проєкти" – 23 проєкти та 5 396 голосів, "Екологія, ІТ та культура" – 13 проєктів та 5028 голосів.

Карантинний режим не вплинув на перебіг етапу голосування за громадські проєкти. Явка цьогоріч навіть вища за минулорічну, при цьому жінки традиційно виявились активнішими за чоловіків, а вік голосуючих коливається з 14 до 92 років.

Високий попит містян на бюджет участі зберігся в умовах карантинних обмежень завдяки широкому застосуванню онлайн способів голосування, серед яких голосування на сайті, за допомогою чат-ботів та терміналів. При цьому найпопулярнішим інструментом залишилось голосування за допомогою терміналів. А от попит на офлайн форму голосування суттєво знизився і став найнижчим за роки існування бюджету участі в місті. Проте відмовлятися від нього міська рада наміру не має, оскільки він забезпечує потреби внутрішньо переміщених осіб, дітей та деяких інших категорій осіб.

На найближчій черговій сесії міської ради буде затверджено перелік проєктів-переможців Конкурсу 2020 року, а кошти на їх реалізацію перенаправлено головним розпорядникам для вчинення подальших дій.