Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

звіт про роботу відділу у ІІІ кварталі 2019 року

Створено: 2019-10-30 08:22:43Оновлено: 2019-10-30 14:30:44

1. Аналітична робота

Робота організаційного відділу міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Протягом ІІІ кварталу 2019 року посадовими особами, за напрямами  роботи відділу:

–   здійснено аналіз роботи відділу та підготовлено звіт за підсумками роботи відділу у ІІ кварталі 2019 року;

–   опрацьовано та узагальнено звіти про роботу виконавчих органів міської ради у ІІ кварталі 2019 року;

Проаналізовано інформацію та складено графік участі міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в міських заходах на ІV квартал 2019 року.

Проведено облік робочих груп, комісій, координаційних рад тощо, утворених при міському голові та виконавчих органах міської ради.

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено 13 календарних планів роботи та 16 уточнень та доповнень до основних заходів, що проводить міська місті рада та її виконавчий комітет.

Опрацьовано та направлено 3 графіки чергувань керівництва міської ради у вихідні та святкові дні.

Опрацьовано та відправлено належним чином 238 вітальних листівок з нагоди загальнодержавних та професійних свят, з днем народження та ювілейними датами, підготовлено 13 вітальних листів за підписом міського голови та направлено 200 запрошень з нагоди святкування Дня міста.

За звітний період відділом опрацьовано 76 вхідних службових документа, та підготовлено 11 вихідних службовий документів.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана виконавчими органами міської ради щодо оновлення інформації у телефонних довідниках.   Оновлені телефонні довідники Копії телефонних довідників щокварталу надаються керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформації керівників виконавчих органів щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних  та інших свят у місті, яку направлено до облдержадміністрації та обласної ради;

- підготовки щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України та інші.

Підготовлено:

- рішення виконавчого комітету міської ради від 25.09.2019 №271 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.06.2016 №158 зі змінами»;

- розпорядження міського голови:

- від 10.07.2019 №266-р «Про забезпечення життєдіяльності міста в день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня  2019 року»;

- від 17.07.2019 №282-р «Про забезпечення належного порядку в місті  у святковий та вихідні дні 24–26 серпня 2019 року»;

- від 03.09.2019 №322-р «Про забезпечення належного порядку в місті  у святковий та вихідні дні 12–14 жовтня 2019 року».

2. Методична робота

Упродовж ІІІ кварталу 2019 року посадовими особами відділу постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради надавалась методична та практична допомога у підготовці документів з питань, що належать до повноважень відділу.

3. Організаційна робота

Забезпечено організацію проведення та участь в оперативних нарад  з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Посадовими особами організаційного відділу міської ради проведено організаційний супровід:

- урочистої церемонії підняття Державного Прапора України та урочистостей з нагоди Дня незалежності України;

- урочистих заходів присвячених відзначенню Дня міста та інше.

Посадові особи відділу брали участь в підготовці загальноміських та протокольних заходів та забезпечували участь посадових осіб виконавчих органів у цих заходах.

Забезпечено супровід 3 засідань виконавчого комітету міської ради та  3 засідань з питань попереднього розгляду матеріалів засідання виконавчого комітету міської ради.

Опрацьовано інформацію надану виконавчими органами міської ради, підготовлено та направлено до облдержадміністрації паспорт міста станом на 25.09.2019.

Забезпечено взаємодію виконавчих органів міської ради та оперативний зв'язок з Карнаухівською селищною радою та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією.

Робота посадових осіб організаційного відділу здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.