Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою

Створено: 2016-11-30 10:59:02Оновлено: 2016-12-02 09:43:18

«Офіційне повідомлення про проведення конкурсу
з відбору виконавця робіт із землеустрою

З метою продажу земельної ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону, керуючись рішенням Дніпродзержинської міської ради від 30.01.2015 №1210-59/VI «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги» та рішенням Дніпродзержинської міської ради від 28.04.2016 №167-07/VIІ «Про набуття (припинення) прав на землю» просимо Вас розмістити інформацію про проведення конкурсу щодо визначення на конкурентних засадах виконавця робіт із землеустрою відносно земельної ділянки по просп.Івана Франка (просп.Карла Маркса), ділянка №7 відповідно детального плану території частини громадського центру лівобережного житлового масиву в межах проспекту Івана Франка (просп.Карла Маркса), обмеженою проспектом Перемоги та вулицею 40 років Перемоги.

 

1. Мета проведення робіт:

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для оформлення права власності територіальної громади міста Кам’янське.

2. Дані про земельну ділянку:

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,5700 га, що розташована у місті Кам’янське, просп.Івана Франка (просп.Карла Маркса), ділянка №7 відповідно детального плану території частини громадського центру лівобережного житлового масиву в межах проспекту Івана Франка (просп.Карла Маркса), обмеженою проспектом Перемоги та вулицею 40 років Перемоги.

Категорія земель – землі громадської забудови.

Функціональне призначення земель – довгострокова автостоянка.

3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися відповідні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Термін виконання робіт не більше 90 днів.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Переможець конкурсу за власні кошти проводить збір необхідної документації.

5. Перелік відповідних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця робіт із землеустрою за формою згідно з додатком    1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- згода на обробку персональних даних - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копії ліцензії (сертифікатів);

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації яку розробить  претендент - проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, перелік вихідних даних, які має надати замовник та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

6. Строк подання конкурсної документації: до 03.01.2017 р. (департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради, м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, каб.№51 або №53, тел.:(05692) 2-15-15).

7. Поштова адреса, за якою подаються документи: 51931
м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, каб.№51 або №53, департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради.

8. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 10.01.2017 р. о
14 00год. в приміщенні департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради).

9. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: 51931,
м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, каб.№51 або №53, телефон для довідок:  (05692) 2-15-15

Департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради»

Заступник директора департаменту

комунальної власності, земельних

відносин та реєстрації речових прав

на нерухоме майно міської ради                                                         А.Г.ТАЛІПОВА