Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за IV квартал 2019

Створено: 2020-01-03 10:53:31Оновлено: 2020-01-03 12:32:48

  1.     Аналітична робота

Робота організаційного відділу міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Протягом ІV кварталу 2019 року посадовими особами, за напрямами  роботи відділу:

- здійснено аналіз роботи відділу та підготовлено звіт за підсумками роботи відділу у ІІІ кварталі 2019 року;
- опрацьовано та узагальнено звіти про роботу виконавчих органів міської ради у ІІІ кварталі 2019 року;
- опрацьовано та надано на погодження міським головою плани роботи виконавчих органів міської ради на 2020 рік;

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено 13 календарних планів роботи та 22 уточнення та доповнення до основних заходів, що проводить міська та її виконавчий комітет.

Опрацьовано та направлено 3 графіки чергувань у вихідні та святкові дні секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

За звітний період відділом опрацьовано 95 вхідних службових документів, та підготовлено 27 вихідних службових документа, у тому числі 4 на контрольні службові документи.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана  виконавчими органами міської ради щодо оновлення інформації у телефонних довідниках.   Копії телефонних довідників щокварталу направляються  керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформацію керівників виконавчих органів та підготовлено відповіді відповідно до строків виконання щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят 
у міст (місячні, квартальні та річні), які направлено до облдержадміністрації та обласної ради;

- підготовки щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України та інші.

Протягом кварталу підготовлено розпорядчі документи, а саме:

 - розпорядження міського голови від 08.11.2019 №448-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 25, 29–31 грудня 2019 року та 01, 04–07 січня 2020 року»;

- відповідно до Регламенту виконавчих органів міської ради організаційним відділом опрацьовано пропозиції виконавчих органів та підготовлено рішення виконавчого комітету від 18.12.2019 №427 «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2020 рік»

- на виконання рішення міської ради від 04.10.2019 №1554-36/VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2016 №39-04/VII «Про структуру виконавчих органів Кам’янської міської ради VII скликання, загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів» (зі змінами) підготовлено рішення міської ради від 24.12.2019 №1699–39/VII «Про затвердження положення про сектор з організаційних питань Кам’янської міської ради».

2. Методична робота

  Упродовж ІV кварталу 2019 року посадовими особами відділу постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

Підготовлено номенклатуру справ відділу.

3. Організаційна робота

Посадовими особами організаційного відділу міської ради проведено організаційний супровід:

- заходів присвячених до Дня пам’яті жертв голодоморів;

- урочистих заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування;

- заходів щодо поховання загиблого військовослужбовця Соловйова Г.І. та інших заходів.

Опрацьовано та відправлено належним чином 23 вітальних листи з нагоди дня народження та ювілейних дат за підписом міського голови.

Опрацьовано списки, підготовлено тексти та направлено 218 вітальних листівок за підписом міського голови з нагоди професійних свят, знаменних дат та ювілеїв, а саме:

-      вітальні листівки «Вітаю» – 68;

-      вітальні листівки з «Новим роком та Різдвом» – 150.

Забезпечено супровід 3 чергових засідань виконавчого комітету міської ради та 3 нарад з питань попереднього розгляду матеріалів на засідання виконавчого комітету.

Забезпечено організацію підготовки до проведення сесій міської ради 04.10.2019 та 24.12.2019.

Проведено заходи щодо організації проведення 12 оперативних нарад з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питання діяльності виконавчих органів міської ради.

Посадовими особами організаційного відділу підготовлено організаційні заходи та організовано проведення  наради щодо підготовки урочистих заходів з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

Опрацьовано інформацію надану виконавчими органами міської ради, підготовлено та направлено до облдержадміністрації паспорт міста станом на 01.12.2019.

Опрацьовано пропозиції та складено графік участі керівництва міської ради у заходах, що проводяться міською радою та її виконавчим комітетом у І кварталі 2020 року.

Опрацьовувались службові документи з кадрових питань. Підготовлено та надано пропозиції до кадрового резерву виконавчих органів міської ради на 2020 рік.

Працівники відділу забезпечували участь посадових осіб виконавчих органів у загальноміських та загальнодержавних святах.

Робота посадових осіб організаційного відділу здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.